Jump to content

İphoneye yeni sürüm yükleyecegim.Lütfen Yardım edin !

Rate this topic

Recommended Posts

Merhaba arkadaşlar! Benim telefonun 3gs .Sürümü 4.1(8B117) modem firmware ise 06.15.00. Bu telefon yurtdışı menşeilidir.Yanlışlıkla 4.1 yüklemiştim.Sizden ve sitelerden aldıgım yardımlar sayesinde,şimdi tam olarak hatırlamakta zorlandıgım bir şekilde kilidini cözerek kullanmaya başladım.Şimdi bunun sürümünü yükseltmek istiyorum.Sizlerdem ricam hangi sürümü yüklemem gerektigini ve bunu ne şekilde yapacagıma ilişkin ayrıntılı bilgi verirseniz cok memnun olurum.Saygılarımla...

Custom FW kurabilirsin. Şuanda son sürüm olan 4.3.1 versiyonu kurman mümkündür. Snowbreeze ile kendi custom dosyanı oluşturabilirsin. Ama oluştururken dikkat edeceksin çünkü sim card activated yapman lazım. Yada biraz beklersen custom dosyalar 3gs için yakın zamanda verilecektir.

4.3.1 custom dosyalar başlığından takip edebilirsin.

Saygılar...

dostum unlock henüz yok normal baseband sürümleri için. eğer baseband 6.15 e yükselmişse, o zaman sizde custom dosya ile sürüm yükseltip cihazı kullanabilirsiniz. ama basebandınız normalse ve cihazı kullanabiliyorsanız, hiç kurcalamayın.

Baseband 06.15.00 4.1 sürüm var.şimdi c cw yapmak istiyorum.direk cw yapınca başka herhangi bir şey yüklemeye gerek var mı

Yardımcı olmaya calıştıgınız icin teşekür ederim.Ama bir türlü yeni sürümü yükleyemedim.Sürekli hata veriyor.Başka pc dede denedim.Aynı hatayı veriyor.İphone tunes ve kablo baglantısını görüldügü ekranda kalıyor.Sonrasındada limera1in le iphoneyi eski durumuna getiriyorum.Ne gariptirki sıfırlanmıyor sanki hiçbirşey yapmamışım gibi eskiye dönüyor.Sn0wbreeze2.2.1 lede denedim olmadı.Ne yapacagımı şaşırdım.Yardımcı olursanız sevinirim

İk gündür denemedigim yöntem kalmadı ama bir türlü bir üst sürüme gecemedim.Sürekli hata veriyor.4.2.1 ,4,3 ve 4.3.1 denedim olmuyor.Cihaz resmen stabil olmuş.Deneme işlemleri sonuçunda cihaz ne durumda olursa olsun limera1in le eski haline dönderiyorum.Sadece limera1in le calışıyor.bunun bir üsr sürümü yokmu? Belki sorunumu o cözer

İk gündür denemedigim yöntem kalmadı ama bir türlü bir üst sürüme gecemedim.Sürekli hata veriyor.4.2.1 ,4,3 ve 4.3.1 denedim olmuyor.Cihaz resmen stabil olmuş.Deneme işlemleri sonuçunda cihaz ne durumda olursa olsun limera1in le eski haline dönderiyorum.Sadece limera1in le calışıyor.bunun bir üsr sürümü yokmu? Belki sorunumu o cözer

4.2.1 custom yüklemeyi denediğinizde ne hatası veriyor?

İlk olarak dfu mona girerken pc de acılan tuneste "i tunes has detected an ipone recovery moda You must restore this ipone before it can be used with i tunes"uyarısı cıkıyor.Tamam diyorum veya kapatıp,shift+restore le 4.2.1 gösteriyorum.Sonrasında kuruyormuş gibi gözüküyor.Telefon da ve tunes te sanki olurmuş gibi gözükürken "The ipone"iphone"could not be restrored.An unknown error occured(21) uyarısa vererek kurulumu yarıda kesiyor

4.2.1 custom yüklemeyi denediğinizde ne hatası veriyor?

İlk olarak dfu mona girerken pc de acılan tuneste "i tunes has detected an ipone recovery moda You must restore this ipone before it can be used with i tunes"uyarısı cıkıyor.Tamam diyorum veya kapatıp,shift+restore le 4.2.1 gösteriyorum.Sonrasında kuruyormuş gibi gözüküyor.Telefon da ve tunes te sanki olurmuş gibi gözükürken "The ipone"iphone"could not be restrored.An unknown error occured(21) uyarısa vererek kurulumu yarıda kesiyor

Paylaş