Jump to content

Snowbreeze 2.5 la 4.2.1 den 4.3.1 e geçerken sorun

Rate this topic


Recommended Posts

http://www.iphoneyardim.net/jailbreak_amp_unlock/20948-sn0wbreeze_2_5_cikti_4_3_1_untethered_jb.html

Yukardaki gibi herşeyi anlatıldğı biçimde yaptım. Orayada yazdım ama pek gören olmadı. Şuan cihaz dfu moddda bekliyor olayların gelişimi aşağıdakigibi oldu.

16.adım : Burdaki adımlara takip ederek cihazımızı dfu moda alıyoruz, daha sonra itunestan oluşturduğumuz custom firmware ile restore ediyoruz.

Burası biraz karışık olmuş. Şimdi buraya kadar geldim. Turn off your device diyor cihazımı kapadım. DFU mode alıp starta mı basacam? yoksa itunes u açıp cfw yimi gösterecem ? hangi sıralamayla yapağım?

İtunesu açtım custom fw yi gösterdim. The iphone "name" could not be restored. An unknow error occurred (21) verdi. Ne yapmam gerekir beyler? Cihaz elmada kaldı.

Cihazı kapayıp açtım dfu mode girdi. i tunesu açtım. iphone olarak görüyor. restore yap diyorum hata şu : The iphone "iphone" could not be restore because the firmware file was corrupt.

Kapa aç gene dfu moddayım.

Link to comment
Share on other sites

Kardeşim bildiğin gibi değil. Hemen tinyumbrellayı aç. Recovery modddaki cihazını seç ve Exit recovery ye tıkla. dediğimi yap 4.2.1 ini geri açarsın. Anlatım eksikliği var bu konuda. Daha önce yapmamış pek çok kişi yanılabilir. Bende exit recovery yaptım. 4.2.1 im babalar gibi açıldı. Sıkıntı şu cfw yükleyeceğim bu DFU moda alıyoum snowbrez DFU moda aldığımı görmüyor. Algılanmadı diyor ne aptalca iş anlamadım. Acaip sinir bastı. 15 snyde dfu ya alıyorum cihazı. Snowdaki yönlendirmeleri takip ettim afu ya aldım gene olmadı. Şimdi hat safhada uyuzum.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.