Jump to content

itunestan program yükleyemiyorum

Rate this topic

Recommended Posts

Jbli ip4üme itunestan program yükleyemiyorum. Adımları doğru yapıyorum ama apply dediğimde 55 program silinsin mi gibi bir yazı çıkıyor hayır dediğimde hiç bir şey olmuyor evet ediğimde bendeki programları itunesa kopyalamaya başladı. Nasıl program yükleyebilirim bu durumda?

Tamam oldu programları yükleyebildim şimdi, teşekkür ederim. Sanırım itunes ile uğraşırkende bir şey yaptım ve telefonda simgeleri sürükleyemiyorum , klasör oluşturamıyorum. Bunu nasıl düzeltebilirim acaba?

Rica ederim... Cydia dan yüklenen bazı yamalar, iTunes ta klasörün görünmesini engelliyor, infinidock, scrollingboard gibi... Bu gibi uygulamalar yüklü ise iTunes ta klasörleri göremezsiniz.

Saygılar...

Rica ederim... Cydia dan yüklenen bazı yamalar, iTunes ta klasörün görünmesini engelliyor, infinidock, scrollingboard gibi... Bu gibi uygulamalar yüklü ise iTunes ta klasörleri göremezsiniz.

Saygılar...

Bu sorundan sonra ne yüklediysem sildim , appsync programı var bir tek ama onuda silmiştim düzelmemişti yine.

Bu sorundan sonra ne yüklediysem sildim , appsync programı var bir tek ama onuda silmiştim düzelmemişti yine.

Denemedim ancak bir kere bu hackler yüzünden iTunes klasörleme devre dışı kaldı mı geri gelmiyor, olabilir... Emin değilim, dostum... Ancak bildiğiniz gibi iPhone dan yapabilirsiniz. Yalnız iPhone dan yapsanız bile iTunes görmüyor ve tüm uygulamaları ana menüde gösteriyor. Ben bu şekilde kullanıyorum, mecburen... Cydia da vazgeçemediklerim çok...:)

Saygılar...

Yok itunes'dan yapabiliyorum ama telefondan yapmak istiyorum.

Telefondan yapabiliyor, olmanız lazım... Bir uygulamaya basılı tutun ve diğer uygulamanın üzerine getirin... Klasörün otomatik oluşması lazım...

Saygılar...

Yok olmuyor işte simgeler hareket etmiyor sadece silebiliyorum. Sanmıyorum ama ya itunes ile uğraşırken oldu ya da bir kaç program yükledikten sonra oldu ama programlarıda hep sildim düzelmedi. Ne denediysem olmuyor, ekstra bir menü bir düzenleme programı varsa bu işlemide yapan, oda işimi görür. Varsa tabii, problemi çözemessem.

Yok olmuyor işte simgeler hareket etmiyor sadece silebiliyorum. Sanmıyorum ama ya itunes ile uğraşırken oldu ya da bir kaç program yükledikten sonra oldu ama programlarıda hep sildim düzelmedi. Ne denediysem olmuyor, ekstra bir menü bir düzenleme programı varsa bu işlemide yapan, oda işimi görür. Varsa tabii, problemi çözemessem.

Dostum, uygulamalar silineiblir halde iken basılı tutup diğer simgenin üzerine getirin ve bırakın... Bu şekilde olmuyor mu ?

Saygılar...