Jump to content

MediaPlayer error

Rate this topic

Recommended Posts

ifunbox programını indirirseniz cihaza bağlanır ve istediğiniz klasöre ulaşabilirsiniz.

hatanın nedeni belki o klasördeki sorundur hangi hattı kullanıyorsunuz turkcell ise ekleyebilirim buraya o kısma atarsınız düzelebilir o zaman

ifunbox uygulamasını bulamadım vodafone hat kulanıyorum. yardımcı oldugun icin tesekkur ederim yeni jb yaptım acemiyim bu konularaa

herkes acemi başlar korkmayın :)

ifunbox u buradan indirebilirsiniz i-FunBox | File Manager, Browser, Explorer, Transfer Tool for iPhone, iPad & iPod Touch via USB

vodafone kullanan bir arkadaşımız o klasoru upload ederse buraya iyi olacaktır

Bu link deki programi kurdum pc ye o carrier dosyasini yine bulamiyorum deli oldum digerleri var o yok  eksik bisey mı yapiyorum ??

bir şekilde silinmiş olabilir birde buradan ulaşmayı deneyin ; system/library/carrier bundles/iphone/ vodafone tr klasoru varmı bakınız

Sabah deneyecem artık kaç saattir uğraşıyorum olmadi .erken kalkmam lazım.yapamazsam bulurum seni usta 

burda olursam yardımcı olmaya calısırım :)

konuyu okuyan vodafone kullanan arkadaslardan biri o klasoru eklerse iyi olur sorun ondansa çözmüş oluruz

burda olursam yardımcı olmaya calısırım :)

konuyu okuyan vodafone kullanan arkadaslardan biri o klasoru eklerse iyi olur sorun ondansa çözmüş oluruz

Ustad halletim sayende sagoll teşekkür  konuyla alakası yok ama kusura bakma i4 4.3.1 fu redsn0w ile jb yaptım fu olduğu için shs kaydı almam gerek mı ? Almam gerekse nasıl alabilirim 4.3.2 çıkacak diyorlar çıkmadan mı almalıyım

Ustad halletim sayende sagoll teşekkür  konuyla alakası yok ama kusura bakma i4 4.3.1 fu redsn0w ile jb yaptım fu olduğu için shs kaydı almam gerek mı ? Almam gerekse nasıl alabilirim 4.3.2 çıkacak diyorlar çıkmadan mı almalıyım

shsh kayıtları yenı surume gecsenız bıle onceden aldıgınız surumların kayıtları sayesınde gerı donebılmenızı saglar. Yani yeni sürümler çıkmadan shsh kayıtlarını almanda yarar var fu olsa da cihazın geçtiğin sürümü beğenmezsen geri donebılmene yarayacaktır :)

shsh kayıtları yenı surume gecsenız bıle onceden aldıgınız surumların kayıtları sayesınde gerı donebılmenızı saglar. Yani yeni sürümler çıkmadan shsh kayıtlarını almanda yarar var fu olsa da cihazın geçtiğin sürümü beğenmezsen geri donebılmene yarayacaktır :)

Anladim . Tiny le mı almam gerek cok karisik gibi geldi forumdan baktim .cydia shsh ilgili programlar var mı ?

en basıt şekli tinny umbrella programıdır. aslında cok basit cihazı baglayın ve cıhazını bulacak, ısmıne sol ustten tıkladıgında bılgılerını gorecektir :) daha sonra sağ üstte save shsh butonu aktif olacaktır oradan kayıtları aldırabılırsın. Bunları yapmadan önce ayarlarından shsh kayıtlarını nereye alacagını secmelısın kı aradıgında kolay bulasın