Jump to content

acil yardımm lütfeeeeeen

Rate this topic

Recommended Posts

arkadaşlar merhaba elimde iphone 4 4.1 sürümlü simkilitli tel var.yaklaşık 5 ay önce filan ja,lbreak yapmıştım telime sorunsuz bi şekilde kullanıyorum fakat malum şimdi 4.3 çıktı telimi jailbreak işlemim bozulmadan ve dosyalarım silinmeden 4.3 e upgrade yapmak istiyorum fakat nasıl yapıcam bilmiyorum,eğer yardımcı olursanız çok sevinirm

arkadaşlar merhaba elimde iphone 4 4.1 sürümlü simkilitli tel var.yaklaşık 5 ay önce filan ja,lbreak yapmıştım telime sorunsuz bi şekilde kullanıyorum fakat malum şimdi 4.3 çıktı telimi jailbreak işlemim bozulmadan ve dosyalarım silinmeden 4.3 e upgrade yapmak istiyorum fakat nasıl yapıcam bilmiyorum,eğer yardımcı olursanız çok sevinirm

itunes e bağlayıp update diyeceksiniz telefonunuzun beck up ı bilgisayarınızda kayıtlı ise itunes bütün işlemleri sırası ile yapar yanlız 1013 hatası vermemesi için c/windows/system 32/drivers/etc nin içindeki hosrts u not defterinde açıp içindekileri silin sıkıntısız işleminizi yapabilirsiniz

itunes e bağlayıp update diyeceksiniz telefonunuzun beck up ı bilgisayarınızda kayıtlı ise itunes bütün işlemleri sırası ile yapar yanlız 1013 hatası vermemesi için c/windows/system 32/drivers/etc nin içindeki hosrts u not defterinde açıp içindekileri silin sıkıntısız işleminizi yapabilirsiniz

Hoopp... Öyle değil..

Ne Update'i.. Sim Kilitli telefona BB koruman gerekir.

Basebaand yükseltmeden FW yükseltme diye arat forumda konusu var.

Ayrıca ne yaparsan yap, FW yükseltmede zaten teelfondaki herşey gidecek JB de dahil buna. Yeniden JB Yapacaksın. Ama app lar gitmeyecek. Telefona iTunes'a bağlayıp sağ tıkla ve Trnsfer Purcshase de önce. Applar iTunea gelecek.

Sonra Backup de. Gerisini zaten forumda arasan bulursun.

KONU: http://www.iphoneyardim.net/jailbreak_amp_unlock/20972-4_3_1_custom_firmware_sn0wbreeze_yapilmistir.html

Ayrıca başlık birazdan kapanır. Kurallara uygun değil.

Ne Update'i.. Sim Kilitli telefona BB koruman gerekir.

Basebaand yükseltmeden FW yükseltme diye arat forumda konusu var.

Ayrıca ne yaparsan yap, FW yükseltmede zaten teelfondaki herşey gidecek JB de dahil buna. Yeniden JB Yapacaksın. Ama app lar gitmeyecek. Telefona iTunes'a bağlayıp sağ tıkla ve Trnsfer Purcshase de önce. Applar iTunea gelecek.

Sonra Backup de. Gerisini zaten forumda arasan bulursun.

KONU: http://www.iphoneyardim.net/jailbreak_amp_unlock/20972-4_3_1_custom_firmware_sn0wbreeze_yapilmistir.html

Ayrıca başlık birazdan kapanır. Kurallara uygun değil.

pardon ben yazıya değil cihazlarım kısmına bakınca cevap konusunda yanlışlık oldu ;)

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

• No registered users viewing this page.
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.