Jump to content

bitesms 5.2 sorun yaşayan arkadaşlar

Rate this topic

ReSuL-21

Recommended Posts

forumda çoğu kişinin 4.1 den 4.2 ve 4.3 e geçişinden sonra yada cydia dan bitesms günceledikten sonra yaşadığı sorun hiç krediniz kalmadı :D forumda bulmadım ama varsada yönetici arkadaşlardan özür dilerim paylaşayım dedim ... bitesms 5.2 kulanan arkadaşlar bitesms ayarlarından bitesmsm ile / şebeke ile yani şebeke ile secmeleri yeterli artık istediği kdr sms gönderebililer tabi tl nizden kesilir :D

attachment.php?attachmentid=4607&d=1302273568

bilmeyen arkdaşlar için paylaştım ..

saygılar ...

post-3549-13786389383739_thumb.jpg

sms paketi kullananlarda carrier plan rules dan sms sayınızı ayarlayıp kullanabilirsiniz

söylediğiniz sayı bitince sanırım otomatik olarak bitesms kredisine dönüyor e kredinizde olmadığından sms atamıyorsunuz ve tl niz gitmiyor

5.1 kullanıyorum 5.2 de ne gibi yenilikler var ?

örnk : iletim raporu rehberdeki gibi mesajların yanına küçük resim ekleme sms imza bunu gibi yenilikler eklenmiş hepsi ayarlarda mevcut :D

tabi iletim raporunu etkinleştirmek için cydiadan iphoneDelivery indirmeniz lazım repomuzda mevcuttur. indirdiğiniz zmn iletim raporları devreye gecer :)

attachment.php?attachmentid=4615&d=1302343396

post-3549-13786389385701_thumb.jpg

örnk : iletim raporu rehberdeki gibi mesajların yanına küçük resim ekleme sms imza bunu gibi yenilikler eklenmiş hepsi ayarlarda mevcut :D

tabi iletim raporunu etkinleştirmek için cydiadan iphoneDelivery indirmeniz lazım repomuzda mevcuttur. indirdiğiniz zmn iletim raporları devreye gecer :)

attachment.php?attachmentid=4615&d=1302343396

Bunlar 5.1 de de var. Ama yinede tesekkurler.

Ya arkadas bite sms sebekesi ile gonder secenegi ile gonderdigimizde, anlayamadigim ekstra kontur yer diyosunuz. Yani paralimi oluyo. Normalde benim sebekemdeki kampanyadan dolayi ucretsiz attigim smsler, bitesms secenegi ile gonderdigimde parali durumamami geciyor anlamadim. Bunu acikliga kavusturursa sevinirim. Bilgiler icin tskler..

Ya arkadas bite sms sebekesi ile gonder secenegi ile gonderdigimizde, anlayamadigim ekstra kontur yer diyosunuz. Yani paralimi oluyo. Normalde benim sebekemdeki kampanyadan dolayi ucretsiz attigim smsler, bitesms secenegi ile gonderdigimde parali durumamami geciyor anlamadim. Bunu acikliga kavusturursa sevinirim. Bilgiler icin tskler..

Hayir arkadasim orda yazan sebeke senin sebeken yine sms paketinden gidiyor bende sms paketi kullaniyorum paketten gidiyor rahatlikla kullanabilirsin...

• 1 month later...

Selamlar,

Arkadaşlar 4.3.x'li sürümlere geçtiğimden beri bitesms sorun çıkartıyor,

Örneğin gelen mesaja kilit ekrenından aç dediğimde sadece springborda kadar açıyor,mesaja gitmiyor,aynı şey cevapsız aramalar için de öyle,springborda kalıyor,gelen mesaja eğer direk cevap yazarsam safe moda giriyor,respring yapıyor,hiç bir şey anlamadım açıkçası,kaldırdım en sonunda,

Değişik repolardan 4 ayrı kez kaldırıp kurdum değişen birşey yok,İphone sürümüm değişti 4.3.3 yaptım hala aynı,

Bu sorunu nasıl aşabilirim,sizlerde normal mi çalışıyor,

Saygılarımla...

aynı sorunları bende yaşiyorum, çağrı yada arama geldiğinde daha önce okudugum bir msj dahi olsa, ekranda çıkyıro ve tel kilitlenip respring yapıyor, daha sonra safe moda düşüyor, restart yapıp tekrar başlatmak zorunda kalıyorum, varmıdır acaba bir çözüm?

aynı sorunları bende yaşiyorum, çağrı yada arama geldiğinde daha önce okudugum bir msj dahi olsa, ekranda çıkyıro ve tel kilitlenip respring yapıyor, daha sonra safe moda düşüyor, restart yapıp tekrar başlatmak zorunda kalıyorum, varmıdır acaba bir çözüm?

Bende de böyle bir sorun vardı günde 5 defa safe mode a atıyordu sonra hard reset attım düzeldi.

This iPhone Tapatalker...

5.1 kullanıyorum 5.2 de ne gibi yenilikler var ?

Bitesms deki changelog ta yazanlar tercüme etmedim ama ;

• TextFreek integration (text for FREE!!!) - See biteSMS, Settings, TextFreek.
  • iOS 4.3 compatibility.
  • New feature for the default send method to be 'Remember per Contact'. Especially useful when you’d like to switch to using the biteSMS network for specific friends (say international or not included in your carriers unlimited plan).
  • Added ringtone support for iOS 4.2.1 such that biteSMS now interacts correctly with the new iOS per contact ringtone feature.
  • For biteSMS Ringtones (packaged or in directory structure) the volume is now reduced by 50% if headphones are plugged-in.
  • With privacy set, the [Open] and [Call] buttons should display as active / inactive as expected.
  • Fixed up bug when composing a new scheduled message it did not always show the scheduled clock icon.

• 2 weeks later...