Jump to content
  • Üye ol
Hasanarz

iPad Modelleri için En İyi Ücretsiz ve Ücretli Uygulamalar

Konuyu değerlendir

Önerilen İletiler

Not: Tüm Popüler Uygulamalardan Haberdar Olmak İçin Konuyu Sonuna Kadar Takip Etmeniz Gerekebilir.

Arkadaşlar günlük , Appstore üzerinden Ücretli, Ücretsiz veya verdiğimiz parayı hakedebilecek uygulamalardan bazılarını bu konu altındında sizlerle paylaşıyoruz, konu açıldığı tarihten itibaren free olan bazı uygulamalar şuan ücretli olmuş olabilir , lütfen yükleme yaparken ücret kısmına dikkat ediniz.

NOT: Tavsiye ,Benim Bu Uygulamalar Hakkındaki Tavsiyelerimi bildirir ,uygulamanin kullanırlık ve kalitesine göre en iyi ve kötü verdiğim uygulama tavsiye puanıdır, puanlar 5/0 ile 5/5 arası olarak değerlendirilmiştir.

Arkadaşlar free ve kaliteli gördüğünüz uygulamalar varsa konuya dahil ederseniz sevinirim.

UYGULAMALAR

şuan ücretsiz olan bu uygulamayı , hemen hesabınıza dahil edebilirsiniz

Çocuklar için Harika bir uygulama ::: Tavsiye 5/4

mzl.dpgokyfa.320x480-75.jpg

REAL ANIMALS HD (Full) for iPhone 3GS, iPhone 4, iPhone 4S, iPod touch (3rd generation), iPod touch (4th generation) and iPad on the iTunes App Store

Death Worm Kesinlikle harika bir oyun, freesini kullandiktan sonra mühtemelen 0,99 $ satın alacaksınız ::: Tavsiye 5/5

06226998672605248254.png

Save Toshi Kesinlikle harika bir oyun freesini indirin görün derim ::: Tavsiye 5/5

41430139124588934172.png

İmecque ::: işinizi görebilecek bir Kıble Programıdır ::: Tavsiye 5/3

78493026900426512381.png

Trial X ::: Güzel Bir Oyun ::: Tavsiye 5/4

21562567351216123390.png

Color ME Easter::: Çocuklar için çok güzel resim boyama Programı Tavsiye /5/5

07356801334308075970.png

Calculator LCD ::: Güzel bir hesapmakinası uygulaması : Tavsiye 5/3

00828659943502031467.png

NamazVakti : Güzel Bir Namaz Vakitlerini Detaylı gösteren Bir Programdır : Tavsiye 5/4

72584907262602537127.png

SandSlides: Değişik Bir Oyundur Aynı renkteki Tozları aynı yere götürmeniz için Yol Gösterebilirsiniz : Tavsiye : 5/3

69155286988653355467.png

Epic Truck ::: Bir Oyun daha :: Tavsiye 5/3

78358949494848224860.png

Booking.com ::: En Popüler Uygulamalarımın içinde yer alan bir uygulamadır, Özellikle gezenler ve otellerde konaklayanlar için ,bulunmaz bir Booking.com uygulamasıdır ::: Tavsiye 5/5

99437093554440292922.png

SweetSleep ::: Sizleri uyutmak için farklı müzikleri sunan bir programdır, ::: Tavsiye:: 5/3

91825465539452385542.png

Artık zaman buldukça paylaşırım :)

VideoGET : Her ipad2 de bulunması gereken bir uygulamadır, facebook'taki videoları rahatlıkla indirebilirsiniz, bir nevi Youtube Downloaderlerden Cydia'daki MxTube ve Yourtubenin ihtiyacını gidermiş olursunuz

Bamboo Paper: güzel bir çizim Programı :::ücretsiz

Splashtop : PC nizin ekranını en iyi bir şekilde İpade gösteren uygulamadır ::: Ücretli

Cut The Rope : Harika bir İpad oyunu : ücretli

DrawingStar :Çocuk Resimlere istediğiniz hayvan ve şekli ekleyebilirsiniz parasını hakediyor: ücretli

Feast: yemek programı : ücretsiz

Coin Drop: Çok eğlenceli basit bir oyun ::: Ücretsiz

Miniatlas (Pain) Vucut Atlası İngilizcedir, Ücretsiz iken acele indirin derim

IMDb : Kısacası MOVİES , filimler konusunda her türlü bilgiye ulaşabilirsiniz ::: Ücretsiz

Arkadaşlar ölüm yarışı filmini izlediyseniz , bu oyunu kaçırmayın ,bu ölüm yarışı filmin oyun versiyonu bu oyun 5 üzerinden 5 alan bir oyundur ve şuan ücretsiz olarak veriliyor kaçırmayın derim

Uygulamanın adı

Death Rally

tarihinde Hasanarz tarafından düzenlendi
  • Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
JB'sizlik insana neler yaptırıyor :D Eline sağlık ;) 100.Beğenin benden Hasan ;)

yaw hiç sorma Uğur jb siz hiç bir tad yok Allah'tan bu tür alternatifler varki faydalanıyoruz.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
yaw hiç sorma Uğur jb siz hiç bir tad yok Allah'tan bu tür alternatifler varki faydalanıyoruz.

Hasan abi ellerine saglık diyorum. Gercekten vakit ayirip bu işlerle yakından ilgileniyorsun, büyük fedakarlık. Teşekkür ederiz....!!!!!

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Hasan abi ellerine saglık diyorum. Gercekten vakit ayirip bu işlerle yakından ilgileniyorsun, büyük fedakarlık. Teşekkür ederiz....!!!!!

ne demek Sami elimizden geldiğince paylaşmaya çalışırız , ayrıca yeni uygulamalar eklendi haberiniz olsun

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Ayrıca ben LOG teknoloji dergisinin interaktif dergi uygulamasını ayrıca Trcll'in Dergilik uygulamasını indirmenizi tavsiye ediorum. Full olarak Tempo, Dijital, CHIP v.b gibi dergilerin güncel sayılarını okuyabilirsiniz... Log dergisi mükemmel arayüzüne sahip....

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Ayrıca ben LOG teknoloji dergisinin interaktif dergi uygulamasını ayrıca Trcll'in Dergilik uygulamasını indirmenizi tavsiye ediorum. Full olarak Tempo, Dijital, CHIP v.b gibi dergilerin güncel sayılarını okuyabilirsiniz... Log dergisi mükemmel arayüzüne sahip....

Log gerçektende harika bir uygulamadır, 1 yıllık dergilerinin tümünü download yapmışımdır :) yarın onuda dahil ederiz

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

hocam ellerinize sağlık paylaşımlarınız çok güzel peki bunları ipad 1,e yükleyebiliriz sanırım deyilmi iyi geceler

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
hocam ellerinize sağlık paylaşımlarınız çok güzel peki bunları ipad 1,e yükleyebiliriz sanırım deyilmi iyi geceler

Tabiki ipad1 're yükleyebilirsiniz , fajat ipad 1 için jb olduğundan konu ipad 2 için açılmiştır

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

merhaba, i pad 2 aldım ama maaleseff hiç bir bilgim yok...jailbreak nedir. bütün forumlarda bu kelime geçiyor...ayrıca i tunesa nerden eski bir filmii indirm i padime yükleyeceğim.converter gerekiyormu?

yardımcı olursanız sevinirim...

b.y

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
merhaba, i pad 2 aldım ama maaleseff hiç bir bilgim yok...jailbreak nedir. bütün forumlarda bu kelime geçiyor...ayrıca i tunesa nerden eski bir filmii indirm i padime yükleyeceğim.converter gerekiyormu?

yardımcı olursanız sevinirim...

b.y

Tüm sorularınızın cevabı forumda mevcut. Arama yaparak ya da konuları biraz karıştırarak hepsine cevap bulabilirsiniz.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

buraya bugün daha yeni üye oldum...:)

hem bilgi almaya çalışıyorum hemde bu formu öğrenmeye çalışıyorum ama benim sorumla ilgil ibişey bulmayınca yazmak zorudna kladım:(

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
jailbreak nedir peki? nası lyapcam bu olayı bedava oyun idnrimek olayını...?

Şu anda iPad 2 için jb yok. O yüzden sadece ücretsiz ya da ücreti karşılığında uygulama yukleyebilirsiniz. Jb çıkana kadar forumu araştırıp bilgi sahibi olabilirsiniz. iPad jb si, iPhone lar gibidir. Bir fark yoktur.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

IPAD2 için iphone 4 deki internetimizi kullanabliliyor muyuz yoksa onun içinde ayrıca internet mi almamız gerekiyor?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Eger iphone jbli ise MyWi yukleyerek iphonedaki internetinizi paylasabilirsiniz.

Bu arada Fifa 2011 HD Free de bu listeye eklenebilir. Oyun cok kısıtlı ama buyuk ekranda oynamak cok keyifli oluyor.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Eger iphone jbli ise MyWi yukleyerek iphonedaki internetinizi paylasabilirsiniz.

Bu arada Fifa 2011 HD Free de bu listeye eklenebilir. Oyun cok kısıtlı ama buyuk ekranda oynamak cok keyifli oluyor.

fifa 2011 hd free nerde ?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
fifa 2011 hd free nerde ?

bu günlerde çok yoğunum , eğer güzel uygulamalar varsa resimli tanıtımlarıyla konuya dahil edin, müsait olunca ilk sayfaya alırım

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

VideoGET : Her ipad2 de bulunması gereken bir uygulamadır, facebook'taki videoları rahatlıkla indirebilirsiniz, bir nevi Youtube Downloaderlerden Cydia'daki MxTube ve Yourtubenin ihtiyacını gidermiş olursunuz

Bamboo Paper: güzel bir çizim Programı :::ücretsiz

Splashtop : PC nizin ekranını en iyi bir şekilde İpade gösteren uygulamadır ::: Ücretli

Cut The Rope : Harika bir İpad oyunu : ücretli

DrawingStar :Çocuk Resimlere istediğiniz hayvan ve şekli ekleyebilirsiniz parasını hakediyor: ücretli

Feast: yemek programı : ücretsiz

Coin Drop: Çok eğlenceli basit bir oyun ::: Ücretsiz

Miniatlas (Pain) Vucut Atlası İngilizcedir, Ücretsiz iken acele indirin derim

IMDb : Kısacası MOVİES , filimler konusunda her türlü bilgiye ulaşabilirsiniz ::: Ücretsiz

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

• Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

Önemli Bilgilendirme

Bu web sitesini daha iyi hale getirmeye yardımcı olmak için cihazınıza Çerezler yerleştirliyor.
Çerez ayarlarınızı düzenleyebilirsiniz, Aksi takdirde devam etmek için uygun olduğunuzu varsayarız.
Üyelik ve Forum Kurallarımız Lütfen inceleyiniz!