Jump to content
Sign in to follow this  
Tokyophone

Redsn0w 0.9.6rc19 / iOS 4.3.3 Untethered Jailbreak / Windows & Mac

Rate this topic

Recommended Posts

daha dün 432 yükledim jb yaptım bugün 433 çıktı ne yapsam acaba bi fark olurmu kullanan arkadaşlar yorum yazarsa faydalanmış oluruz saygılar..

daha dün 432 yükledim jb yaptım bugün 433 çıktı ne yapsam acaba bi fark olurmu kullanan arkadaşlar yorum yazarsa faydalanmış oluruz saygılar..

benimde merak ettiğim bir kaç konu var deneyenler fikirlerini yazarsa seviniriz

gevey durumu nedir çalışıyormu ?

geveydeki 3G hat probleminde bir iyileşme varmı ?

pil durumunda 4.2.1 veya 4.3.2 ye kıyasla bir iyileşme varmı ?

herhangi bir ek özellik veya ekran geçişlerinde hızlanma farkettilermi ?

Jb ile birlikte stabil çalışıyormu ?

bilgilendirirlerse sevinirim

ben 4.3.3 yükledim cihaza fakat bu cihaza hiç şu ana kadar jailbreak yapmadım bana yardımcı olursanız çok memnun olurum lütfen yardım

ben 4.3.3 yükledim cihaza fakat bu cihaza hiç şu ana kadar jailbreak yapmadım bana yardımcı olursanız çok memnun olurum lütfen yardım

İlk mesaja bakınız orda çok açık , resimli bir şekilde anlatılıyor eğer jailbreak sırasında bir hata alırsanız ona yardımcı oluruz

sevgili arkadaşım ben bir haftadır bu uygulamayı yüklemeye çalışıyorum ancak browse bastığımda son yazılımı cihaza gösteremiyorum teamwier ile bana baglansanız şu işlemin ilk adımını birlikte yapsak çok memnun olurum

sanırım daha önce hiç jail yapmadığımdan birde bilgisayarda acemi olduğumdan kaynaklanıyor

http://appldnld.apple.com/iPhone4/041-1011.20110503.q7fGc/iPhone3,1_4.3.3_8J2_Restore.ipsw

bu linkteki dosyayı çektiniz ve 4.3.3 yüklediniz burası tamam sonra şunu çekiyorsunuz

https://sites.google.com/a/iphone-dev.com/files/home/redsn0w_win_0.9.6rc15.zip?attredirects=0&d=1

bu ikinci çektiğiniz programda browse dediniz ne hata aldınız ? nasıl bir ekran çıktı ekran görüntüsü gönderebilirmisiniz teamweaverım yok ne yazıkki

hata almadım telefonumda 4.3.3 şu an yüklü i tunes ten yükledim eki de indirdim sayfanın başındaki linkten sizin verdiğiniz ikinci linkten ios restoreyide indireceğim bilgisayarıma zip halinde iniyor bunu daha önceki sürümlerde yaptım ancak browse ye basıyorum önüme bilgisayarda bir ekran çıkıyor iosu tanıtamıyorum isterseniz telinizi verin bana özelden birlikte kısa bir sürede yapalım bu işten çok bunaldım lütfen yardım edin

hata almadım telefonumda 4.3.3 şu an yüklü i tunes ten yükledim eki de indirdim sayfanın başındaki linkten sizin verdiğiniz ikinci linkten ios restoreyide indireceğim bilgisayarıma zip halinde iniyor bunu daha önceki sürümlerde yaptım ancak browse ye basıyorum önüme bilgisayarda bir ekran çıkıyor iosu tanıtamıyorum isterseniz telinizi verin bana özelden birlikte kısa bir sürede yapalım bu işten çok bunaldım lütfen yardım edin

.zip yazan yeri.ipsw olarak değiştiriniz

başlat-denetim masası-klasör seçenekleri-görünüm-bilinen dosya türleri için uzantıları gizle

seçeneğinin yanındaki işareti kaldırın ve tamam seçin daha sonra uzantısını değiştireceğiniz dosyaya gelin ve isim yazan yere tıklayıp f2 ye basın ve.zip yazan kısmı silip .ipsw olarak değiştirin

windows 7 kullanıyorum sevgili holigan 06 bu jailbreak başlangıcını teamwier ile birlikte yapsak sizce uygun olurmu rica etsem

kendinizde yapabilirsiniz inanın zor değil :) bu anlattığım zaten windows 7 için :)

windows 7 kullanıyorum sevgili holigan 06 bu jailbreak başlangıcını teamwier ile birlikte yapsak sizce uygun olurmu rica etsem

Çok basıt ve acıkca konuda anlatılmıs zaten redsnowu cekdınmı? ac onu browseye fw dosyasını goster talımatlara uy bu kadar fw dosyasını ıtunesdenmı ındırdın bulamıyormusun..? Bu konu uc bes sayfa gerısıne bak orda yolunu gosterdım dosya orda ordan alıp baska yere koyabılırsın..

başlat-denetim masası-klasör seçenekleri-görünüm-bilinen dosya türleri için uzantıları gizle

seçeneğinin yanındaki işareti kaldırın ve tamam seçin daha sonra uzantısını değiştireceğiniz dosyaya gelin ve isim yazan yere tıklayıp f2 ye basın ve.zip yazan kısmı silip .ipsw olarak değiştirin uzantıları gizle dedim masa üstünde ki indirdiğim zipli dosyaya sağ mı tıklatacağız bundan sonraki yönergeleri söylermisiniz bu kısmı çözemedim

seçeneğinin yanındaki işareti kaldırın ve tamam seçin daha sonra uzantısını değiştireceğiniz dosyaya gelin ve isim yazan yere tıklayıp f2 ye basın ve.zip yazan kısmı silip .ipsw olarak değiştirin uzantıları gizle dedim masa üstünde ki indirdiğim zipli dosyaya sağ mı tıklatacağız bundan sonraki yönergeleri söylermisiniz bu kısmı çözemedim

sağ tıklama falan yok redsnowa browse dediğinizde bu .ipsw yaptığınız dosyayı göstereceksiniz

ipad2 için olmuyor mu

ipad burası değil foruma tıkla altta ıpad kısmı..

sevgili holigan kardeş bana telini versen şu söylediğin işi seni ben arayarak iki dk çözsek çok rica ediyorum 40 yaşındayım aklım ermiyor sanırım ve bu formu meşgul ediyorum sanırım

yada bana teamwier ile bağlanıp bu işlemi çözebilecek yardımsever arkadaş yokmu burda çok ri,ca ediyorum

sorun indirdiğim dosyayı ipsw yapamadım

Özele msn yaz abicim..

güncelleme yapamıyorum 3194 hata kodu veriyor. yardım istiyorum. teşekkürler.

Modemi kapatıp açıp tekrar deneyin.. olmassa başka pc deneyin..

güncelleme yapamıyorum 3194 hata kodu veriyor. yardım istiyorum. teşekkürler.

C:\Windows\System32\drivers\etc bu dizindeki hosts dosyasını noteapad oarak aç daha sonra #127.0.0.1 gs.apple.com,74.208.10.249 gs.apple.com bu satırlardan hangisi varsa sil ikisi de varsa ikinsinide sil kaydet..Sonra restore işlemini tekrar deneyin