Jump to content
  • Üye ol
erginton

iPad artık mesaj gönderebilecek arama yapabilecek

Konuyu değerlendir

Önerilen İletiler

>http://www.youtube.com/watch?v=-36qTeAdDMI

iphone 3g ve iphone 3gs için yapılmış faceit3g cydia uygulamasını bilenler bilir bu programı yazan grup iphoneislam şu anda yeni bir uygulama ile ipad 3g ler üzerinden sms mesajlasma ve arama yapabilmeyi "PhoneItiPad" sağladılar.

Bilindiği gibi ipad kullanıcıları 3g modelde alsalar sim üzerinden sadece internet kullanımları gerçekleştirebiliyorlardı. Çoğu kullanıcıda hat uzerinden sms atabilmek için swirlySMs uygulaması ile mesaj atabiliyorlardı fakat PhoneItiPad ile arama aranma mesajlaşma facetime (ipad 1 lerde yok) bunlar aynı iphone lerimizde yaptığımız gibi gerçek oldu.

Bu gün itibari ile PhoneitIpad çıkmıştır arkadaşlar ...

Phoneitipad.jpg

Yapmanız gerekenler ipad'inizin System=> General=> About kısmından ICCID numaranızı öğrenmek

daha sonra iPhoneIslam - PhoneItiPad adresinden 19.9 dolar karşılığı ile uygulamayı ICCID numarası ile almak ve en son olarakta cydia ya app.iphoneislam.com reosunu ekleyerek buradan ipad e yüklemek. Evet bundan sonra ipad üzerinden istediğinizle mesajlaşıp istediğinizle konuşabileceksiniz.

NOT : Malesef daha mms mesajlaşmayı entegre edememişler bilginize

NOT 2 : Ipad 2 sahipleri malesef şimdilik yükleyemiyorlar uygulama daha ipad 2 için uyarlanmamış durumda.

tarihinde erginton tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

1 yıldan beri biri çıkarsa diye bekliyordum. bugün ıslam i görünce şok oldum resmen. iPad 2 jb gelsin hemen yukleyip yeteri kadar da bağış yapacagım.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Çok güzel. Swirly ile sms atabiliyordum ama bununla artık ona da gerek kalmayacak. Arama da yapabilmek güzel. Bedava kredileri kullanırım bari :)

Bu arada video direkt görünsün diye düzeltme yaptım. Teşekkürler haber için.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Süper :) Arama özelliğini kullanabilmek çok güzel olacak :)

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Güzelmiş ama jb bekleyeceğiz..

Kucuk bir dipnot bilmeyen arkadalar icin iPad 2'de (muhtemelen 1'de de) arama yapabilmek için wirofon kullanabilirsiniz..

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Yaw sabit hattimdaki 2gb lik 3g paketini kullanamiyodum delircektim bende görünce havaya zıpladım bi çıksın 2 ye jb hemen bi bluetooth kulaklık sıkıldım iphone'suzlukten ve jailbreaksizlikte güzel haberler umarım görürüm en güzelide jb olur onuda hemen paylaşırım hepimiz bi rahatlayalım :)

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

tesekkurler paylasim icin bende en yakin zamanda iPad 2, ye gecmem lazjm bide kamera haricinde arasinda cok fark varmi daha iPad. 2 gormek nasip olmadi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
tesekkurler paylasim icin bende en yakin zamanda iPad 2, ye gecmem lazjm bide kamera haricinde arasinda cok fark varmi daha iPad. 2 gormek nasip olmadi

Ben ipad1 kullanmadim amabelirgin farkliliklarini söyliyim

Daha ince , onde arkada kamera var ve bu sayede facetime özelligi var , belirgin olarak işlemcisi farklı ipad 2 de A5 işlemci var ve bu 2 yi daha hızlı yapıyor ekran çözünürlüğü tam emin olmamakla birlikte aynı bildiğim kadarıyla. Bukadar diye biliyorum

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

ipad 2 yi gördüğünüzde aradaki farkı kendiniz farkedeceksiniz ipad 2 mükemmel 1 e nazaran çok çok iyi...

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

herzaman için yeni ürün eskisinden iyidir donanım acısından. iPad 2 varken iPad 1 almanın manası pek yok. fiya acısından düşünülebilir ama sırf fark fazla yok deyip de eski ürün alınmaması lazim.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

iPad 2 nin kameralarının ikiside kötü bence :D Donanımsal bir şey değildi 1 iPad te olan 3 tane iPad2 de denedim hepsi HÜSRAN maalesef :)

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Süper olur cidden hele bir JB çıksın da :)

Bu arada kameralar zaten özellik olarak rezalet. 720p video çekiyor demesine kanmayın. İnclememde yazdım zaten ;)

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

konuyu saptirmayalim :) ipad vs ipad 2 ye dondu konu yiine (caktirmadan yorumumu yapaym ama , sadece islemci gucu yeter ipad2 almak icin. kamera ek olarak koymuslar sadece.)

Hem haberin icerigine cok sevindim benimde merakla bekledigim biseydi ipad den arama yapabilmek, sms atabilmek (jb olmadigindan swirly de kuramiyordum) bu hafta JB cikacak cumlesi oldu :)

ama en cok hyecanlandiran bu

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

iki cihaz kıyaslanmıyor bir eski ve bir yeni model aynı ürün kıyaslanıyor. gerek yok aslında iPad 2 herzaman iyidir. işlemci kasa ve facetime kamera artılarıdır.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

uygulama ucretli satin aldiktan sonra kullanabiliyorsunuz. bildiginiz telefon oldu ipad harika super otesi resmen. sms de var 3g yi de kapatabiliyorsunuz.ayni iphone ayarlari gelmis.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

normal kulaklik takin calisiyor dilerseniz hoperloru kullanin. kotu haber gestureyi kaldiriyor.yani 4 parmak kullanamiyoruz.bluetooth kulaklikla denemedim daha dogrusu kaldirdim bi yere bulursam deneyecegim.ama harika olmus.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

• Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

Önemli Bilgilendirme

Bu web sitesini daha iyi hale getirmeye yardımcı olmak için cihazınıza Çerezler yerleştirliyor.
Çerez ayarlarınızı düzenleyebilirsiniz, Aksi takdirde devam etmek için uygun olduğunuzu varsayarız.
Üyelik ve Forum Kurallarımız Lütfen inceleyiniz!