Jump to content

iPhone Ekran Kırığı ve Garanti iLe iLgili

Rate this topic

Recommended Posts

Arkadaşlar Elimdeki iPhone 3G'nin ekran camı çatladı ama allahtan hala işliyor:)

Home tuşunun yanında oluştuğu için garanti kapsamı içinde diye duyumlarım olmuştu.

Cihaz alınalı sanırım daha 2 yıl olmadı ama cihazım sim kilitsiz yurtdışı. Bu onu garanti dışı yapar mı? Bi de garanti belgesi falan cihazdan başka hiçbirşeyim yok. Seri no yada iMei ile iPhone'ların garantisinin işlediğini hatta bir arkadaşımın böyle yaptırdığını duymuştum. Duyumlarım doğru mu?

Not:Konu başlığı kurallara aykırı ise lütfen düzeltin:D

Edit: Şehir Konya

vay bir Konya'dan cevapp da ben vereyim :D Arkadaşım telefonu burdan yurt dışında nereden alındıysa kargoya versen garanti işlemi görür anak onada değmez çünkü orada garantiye girip girmeyeceği bile belli değil ayrıca zaten ordaki garantisi de 1 sene yani senin ihaz garanti dışı. Ayrıca hiç uğraşma derim istanbulda özel servisler var direk onlarla irtibata geç. sanırım 100-150 tl arası yaptırırsın. Ama çok rahatsız edecek kadar değilse öyle kullan derim ben ;)

vay bir Konya'dan cevapp da ben vereyim :D Arkadaşım telefonu burdan yurt dışında nereden alındıysa kargoya versen garanti işlemi görür anak onada değmez çünkü orada garantiye girip girmeyeceği bile belli değil ayrıca zaten ordaki garantisi de 1 sene yani senin ihaz garanti dışı. Ayrıca hiç uğraşma derim istanbulda özel servisler var direk onlarla irtibata geç. sanırım 100-150 tl arası yaptırırsın. Ama çok rahatsız edecek kadar değilse öyle kullan derim ben ;)

Helal kardesim :) arasan denk gelmez 3 Konyali saygilar:)

From iPhone Tapatalk....

Ne kadar tutar fiyat bakımından:D:D

Konya'da güvenilir biryer var mı?

Merkezden

Tapatalk'ı üretenler sağolsun

Burda oİstanbul caddesi taraflarında amtör telfon tamiri yapan yerler var. orda 3-4 yer var girip soracan. Ama istanbulda tanıdığın varsa yolla elden gitsin servise tamir ettirsin. Bu sitenin de sponsorları var 2 tane. Onlarada forumdan mesaj atıp fiyat al derim. Ürünlerinin bazıları faişfiyat ama forum dan dolayı indirim yaparlarsa anlaşırsan gönder.

geçmiş olsun :D

bnmde geçen hafta başıma geldi :D bu olay cihaz iphone 3G :D

tamamen yarısı çatladı bnm :D

50 liraya koruyucu camı 60 lirayada 2.camı taktırdım

Tabi İstanbul doğubankta :)

Konya yı bilmiyorum :D ama sanırsam iphone açıcak bir yiğit yoktur burdakiler

eli alışmış gün 10-15 iphone açıyolar :D

İstanbula gonderemem cihazı

Mecbur güvenilir bi tanıdık arayacaz kayalipark civarında. Adalhan'a uğramadan da olmaz elbet uzman birisini bulacağımdır:)

Cevaplar için çok teşekkür ederim arkadaşlar şu koskoca forumda bir hemşeri ile karşılaşmamıştım bu iyi oldu:D hayırlı geceler:)

Mümkünlü'de herşey mümkünse

Konya'da da herşey mümkün:D:D

Tapatalk'ı üretenler sağolsun

geçmiş olsun :D

bnmde geçen hafta başıma geldi :D bu olay cihaz iphone 3G :D

tamamen yarısı çatladı bnm :D

50 liraya koruyucu camı 60 lirayada 2.camı taktırdım

Tabi İstanbul doğubankta :)

Konya yı bilmiyorum :D ama sanırsam iphone açıcak bir yiğit yoktur burdakiler

eli alışmış gün 10-15 iphone açıyolar :D

Benim cihaz da 3G:)

10-15 gün de uzunmuş biraz:D