Jump to content

Zagg Invisible Shield koruma filmi

Rate this topic

CaRLoSuLo

Recommended Posts

Arkadaslar spreyi fazla kaçırırsanız kesinlikle yapışma sorunu yasarsınız. Benim yanlardan hep kaymalar ve deformeler oluştu. Kalkiyo hatta bazı yerlerden. Sanırım verdigim para bosa gitti. Ama ürün kalite olarak harika. Çok düzgün ve kusursuza yakın uygulamistim ve jelatin farkedilmiyodu bile. Ama sonradan çok fena oldu. Hele ıslak olarak tutarsanız olay biter.

Bir de ömür boyu garanti veriyorlardı. Benim ürünü garantiye yollamam icin ne yapmam gerekiyor. Jelatinleri çıkarıp mı yollicam :) sonra ya kabul etmezlerse ben nasıl geri yapistircam onları.

Edited by CaRLoSuLo

mail atıp durumu açıklarsanız gönderiyorlar yenisini :)

Peki mail ingilizcemi olması gerekiyor? Birde hangi adrese acaba :)

Ek olarak sunuda belirtiyim. Ürünü hepsiburadadan almıştım. Garanti durumuda olaya onlar karisiyomu nasıl olucak?

Bu ürünü yaklaşık 6 ay kadar kullandım. Ve kesinlikle tavsiye etmiyorum. Nedenine gelince, evet ilk zamanlar gayet hoş duruyor, genel olarak koruması da gayet iyi..fakat zaman geçtikçe deforme olmaya ve sağdan soldan çıkmaya başlıyor. istediğiniz kadar iyi yapıştırın veya iyi uygulayın,birkaç ay sonra belirli noktalardan çıkmaya başladığını göreceksiniz. Bu da insanın sinirini bozuyor.

Şimdi ise ultrasonic ince film kullanıyorum.Çektiğim eziyetten sonra gerçekten iyi geldi:) Ultrasonic ince film + incase slider ile gayet iyi bir koruma sağlıyor.. Size tavsiyem solüsyonlu uygulamalardan kaçının. Gerçekten gereği olmadığını göreceksiniz..

Aynen öyle. Ben alalı o kadar olmadı ama belli nolucagi yani. Ekran biraz kirlense elimle bastırarak silmeye çalışsam hemen kayma oluyo filmde. Çok acayip bi yapısı var. Gercekten sinir bozucu. Eğer kılıfım çok sert olsaydı coktan çıkmıştı bile. Ben şahsen ücretine aldanipta aldım. 50 TL dedim kesin en iyisi budur diye. Yorumlar felanda güzeldi. Ya aslında ürünün kalitesi çok güzel ama yapışmıyor asla.

• 2 weeks later...

ınvısıble uygulamayı ıyı yaparsanız harıka bır urun..tek sorunu 6-7 ay sonra ozellıkle beyaz ıphonelarda arka kapak kir topladıgından sararmakta ama halen kullanıyorum ..ne bır kayma ne köselerden cıkma nede baska bısey...cok saglam bır urun gercekten..

Bu ürünü yaklaşık 6 ay kadar kullandım. Ve kesinlikle tavsiye etmiyorum. Nedenine gelince, evet ilk zamanlar gayet hoş duruyor, genel olarak koruması da gayet iyi..fakat zaman geçtikçe deforme olmaya ve sağdan soldan çıkmaya başlıyor. istediğiniz kadar iyi yapıştırın veya iyi uygulayın,birkaç ay sonra belirli noktalardan çıkmaya başladığını göreceksiniz. Bu da insanın sinirini bozuyor.

Şimdi ise ultrasonic ince film kullanıyorum.Çektiğim eziyetten sonra gerçekten iyi geldi:) Ultrasonic ince film + incase slider ile gayet iyi bir koruma sağlıyor.. Size tavsiyem solüsyonlu uygulamalardan kaçının. Gerçekten gereği olmadığını göreceksiniz..

Kesinlikle katılıyorum aynı sorunu ben iki defa yaşadım hem iphone3 de hemde 4 de solüsyonlu uygulama olmasın...