Jump to content

3gs 3194 hatası

Rate this topic

Recommended Posts

Arkadaşlar merhaba benim telefon 4.3.1 JB yok .. 4.3.3e yükseltmek isterken bu hatayı alıyorum sebebi ne olabilir itunes ta son versiyon?

Bu hata shsh hatasıdır. Büyük hitimal hosts dosyasında gs.apple.com a at düzenleme yapılmıştır. Şu yöntemleri deneyebilirsiniz ;

Edited by Anchen

Bu hata shsh hatasıdır. Büyük hitimal hosts dosyasında gs.apple.com a at düzenleme yapılmıştır. Şu yöntemleri deneyebilirsiniz ;

Jb yokken neden tinyumbrella gibi programlar indirmeliyim sence? çünkü daha önceki sürümleride sadece update yaparak yükledim ben.. yani telefon tertemiz hep orijinal sürüm

forumda var arayın bulursunuz. hatta yardım bölümünde ilk sayfada var .

Saol o konuyada göz gezdirdim zaten dikkat ettiysen son mesajda bana ait çünkü o konu içindekilerin hepsi JB ile alakalı. forum içinde arama yapılabildiğinden haberim var.. teşekkürler

Arkadasim insanlar yardimci olmaya calismis,sorunun varsa apple ile halletmen gerek,3194 hatasini biz bu sekilde asiyoruz!

Bu mesaj ForumRunner ile iPhone'dan gönderildi.

Teşekkürler insanlar yardımcı olmaya çalışıyor farkındayımda sizce neden böyle bir program indirmeliyim? yani jb olsa tamam diycem bunu anlayamadım. bilmediğim içinde sordum

Jb yokken neden tinyumbrella gibi programlar indirmeliyim sence? çünkü daha önceki sürümleride sadece update yaparak yükledim ben.. yani telefon tertemiz hep orijinal sürüm.

Telefonun tertemizliğini ya da orjinalliğini bozan birşey değilki zaten dediğim işlem sırasında cihazın pc ye bağlı olması bile gerekmez. Sadece hosts dosyanızda düzenleme olabilir diye bu işlemi önerdim aynı işlem ellede yapılabilir ancak programda sadece bir tiki kaldırıp bir butona basmak kadar kolay olduğu için bunu yazdım. Ancak tabi hiçbir jb programı felan kullanmadım diyorsunuz o zaman düzenleme olması zor zaten hosts dosyasında. Yapıp yapmamak sizin kararınız eğer böyle yapmak istemiyorum diyorsanız ve herhangi bir şüpheniz varsa bir apple yetkilisi yerden destek almanız sizin içinizide rahat tutar gibi :) .

Telefonun tertemizliğini ya da orjinalliğini bozan birşey değilki zaten dediğim işlem sırasında cihazın pc ye bağlı olması bile gerekmez. Sadece hosts dosyanızda düzenleme olabilir diye bu işlemi önerdim aynı işlem ellede yapılabilir ancak programda sadece bir tiki kaldırıp bir butona basmak kadar kolay olduğu için bunu yazdım. Ancak tabi hiçbir jb programı felan kullanmadım diyorsunuz o zaman düzenleme olması zor zaten hosts dosyasında. Yapıp yapmamak sizin kararınız eğer böyle yapmak istemiyorum diyorsanız ve herhangi bir şüpheniz varsa bir apple yetkilisi yerden destek almanız sizin içinizide rahat tutar gibi :) .

teşekkürler :)