Jump to content

İphone 4 ilk defa kullanacagım Öneriler tavsiyeler (Yeniyim)

Rate this topic

Recommended Posts

öncelikle selamun aleyküm arkadaslar Forumda Yeniyim.Çok güzel bi siteniz var ayrıca cok da faydalı :)

Konuyu umarım dogru yere açmısımdır.Yanlıs yere actıysam özür dilerim.

Evet arkadaslar cok sıkı bi iphone hastasıyım ve bu yüzden iphone 4 almaya karar verdim. yaklasık 1 hafta sonra Yurt dısından gelen iphone 4 cihazım bana ulasacak.

Simdi ben İLK DEFA KULLANACAGIM bu cihazı ve gelen iphone 4 simlock lu yani türkiye hatlarıyla calısmıor ya ''gevey'' alacagım veya da unlock cıkmasını bekleyecegim.simdi jealbreak yapıldı cihaza ve o sekilde gelecek.bana önerileriniz neler olur arastırma olarak foruma bi göz gezdirdim Jealbreak ve Unlock hakkında olan konulara baktım cok faydalı bilgiler var onlara da ayrıntılı olarak göz atacagım zaten ama İLK KULLANACAGIM İCİN daha önce kullanmıs ve tecrübeli olarak bana önerileriniz neler olur bu konu hakkında.

Bide arastırdıgım ve duyduguma göre iphone larda pc ye baglayınca icine bişey atarsam icindeki hersey siliniormus bu konu hakkında biraz detaylı bilgi verebilecek olan varsa cok cok memnun olurum acemiyim cünkü bilmiorum sadece duydum.

Ayrıca, iphone 4 de sürekli duydugumuz kroniklesen ''anten sorunu '' + '' sarı leke '' olarak belirtilen konularda neler düsünüyorsunuz ? yani kullanan arkadaslar gözlemlerini yazabilirler mi ?

Arkadaslar k.bakmayın biraz uzun oldu ama inanın cok heyecanlıyım ilk defa kullanacagım ve cok istiyorum o yüzden bu kadar sorular sordm cünkü icimin rahat etmesi icin bide o kadar para veriyoruz deger mi degmez mi acısından gönlüm rahat olsn diye soruyorum yoksa sizlerin vakitlerini boş yere harcamak istemem.

Yardımlarınız icin Simdiden cok cok tesekkür ederim iyi günler dilerim

iphone'u yalnizca tek itunesla eslestirebilirsin, eger farkli bi itunesa baglarsan onceki itunesun yukledigi herseyi silip yeni itunesun icindekileri atar.

anten sorunu sikinti degil merak etme.

telefonu tam anlamiyla kullandigin zaman verdigin paranin gercekten degdini zaten anlicaksin.

arastirma falan yapmisin zaten, jb'den sonra crackli uygulamalari yukleyebilmek icin cydiaya cydia.hackulo.us reposunu ekleyip installous'u yuklemen gerek ancak bunlari telefon geldiginde tekrar sorarsan daha kolay cozersin suan elinde telefon olmadigindan zaten anlattiklarimizi yapamicaksin.

iphone'u yalnizca tek itunesla eslestirebilirsin, eger farkli bi itunesa baglarsan onceki itunesun yukledigi herseyi silip yeni itunesun icindekileri atar.

anten sorunu sikinti degil merak etme.

telefonu tam anlamiyla kullandigin zaman verdigin paranin gercekten degdini zaten anlicaksin.

arastirma falan yapmisin zaten, jb'den sonra crackli uygulamalari yukleyebilmek icin cydiaya cydia.hackulo.us reposunu ekleyip installous'u yuklemen gerek ancak bunlari telefon geldiginde tekrar sorarsan daha kolay cozersin suan elinde telefon olmadigindan zaten anlattiklarimizi yapamicaksin.

Öncelikle cok cok tesekkür ediyorum hızlı cevap icin. tabiki telefon gelince sizlerden daha cok bilgi ve tavsiye istiyecegim :)

itunes konu hakkında, simdi ben pc ye tanıttıgım zaman kendi pc de sorun olmaz diyorsn ama baska bi pc de aynı sürüm itunes sürümünü yüklesen bile icindekini siler yeni attıgnı alır diyorsn. umarım dogru anladım

tekrar tesekkür ederim