Jump to content

İphone 2g'de switch arızalıyken telefonu resetlemek??

Rate this topic

Recommended Posts

İphonenumun versiyonunu güncelledim ve sanırım sim kilitli oldu itunes'a baglayın dıyor ama ıtunesdende reset atamıyorum telefona ordada bı yazı yazıyor ve suan telefonumda sım kart takılı degıl iphone'u etkınlestırmek ıcın pin kılıdı olmayan geçerli bir sim kart takın. diyor takıncada hıc bısey degısmıyor. neyse asıl ogrenmek ıstedıgım seye gelıyım ben ınternnette baya arastırdım ama bulamadım sızlerın bılıdıgı bı yol varmı cıhazımın swıtchlerı bozuk bu durumda nasıl resetlıcem telefonumu??çok acıl baska telefonum yok kımseyle haberlesemıyorum

Resetlemek derken restore mu demek istiyorsunuz?

iReb'den dfu moda alıp restore+JB yapabilirsinz.

http://www.iphoneyardim.net/onemli_basliklar/8229-ireb_for_ios_3_x_to_4_x_release_4_a.html

Telefonun içine girebiliyorsanız sbsettings/more/reboot dokunursanız reset atarsanız tabii resetten kastınız restore değilse.

Resetlemek derken restore mu demek istiyorsunuz?

iReb'den dfu moda alıp restore+JB yapabilirsinz.

http://www.iphoneyardim.net/onemli_basliklar/8229-ireb_for_ios_3_x_to_4_x_release_4_a.html

Telefonun içine girebiliyorsanız sbsettings/more/reboot dokunursanız reset atarsanız tabii resetten kastınız restore değilse.

Üstad selamlar, Arkadaşımızın anladığım kadarı ile home ve power tuşları bozuk. Servis'e gitmeden sorunu çözmesi zor gibi. Selamlar :)

Üstad selamlar, Arkadaşımızın anladığım kadarı ile home ve power tuşları bozuk. Servis'e gitmeden sorunu çözmesi zor gibi. Selamlar :)

Evet, hocam haklısın switch dediğine göre home ve/veya power bozuk ama dediğim gibi JB yapmak için irebden faydalanabilir DFU'ya alma konusunda fakat hiç denemediğim için bilmiyorum cihaz DFU'dan nasıl çıkar switchler bozukken çünkü Hard Reset atmak gerekiyor Home+Power ile, haklısın galiba :)