Jump to content

Otomatik Arka Plandaki Uygulamaları Öldürme

Rate this topic

Recommended Posts

Merhabalar, 1 haftadır iphone 4 kullanıyorum. Bir web programcısı olduğum göz önüne alınırsa dışarıda ftp ssh kod düzenleme vb gibi işlemlerde gerçekten hayat kurtarici . Ama canımı sıkan bir nokta var . bende bir takıntıdır gidiyor arka planda calisan uygulamaları sonlandırma bi uygulama actıktan sonra kesin home tusuna 2 kez basip calistirdigim uygulamayı durduruyorum.

Bunun yerine otomatik olarka secilen uygulamaları belli bir sure sonlandıran bir app var mı ?

Teşekkürler.

Jb yaptim su an 4.3.3 kullanıyorum sbsettings zaten favori uygulamalarım arasında. RemoveBg'yi az once yükledim harika gercekten. Pesinden de Processes'dan free up memory yapınca :) işlem tamamdir. Sbsettings menusune ek olarak tavsiye edeceğiniz baska uygulamalar var mı ? :)

Jb yaptim su an 4.3.3 kullanıyorum sbsettings zaten favori uygulamalarım arasında. RemoveBg'yi az once yükledim harika gercekten. Pesinden de Processes'dan free up memory yapınca :) işlem tamamdir. Sbsettings menusune ek olarak tavsiye edeceğiniz baska uygulamalar var mı ? :)

En iyisini yapmışınız jailbreak yapmakla suan o iki sbsettings toggle en iyisi :) memory 30 lardan 350 lere çıkıyo :)

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.