Jump to content

Splashtop internet üzerinden pc ye bağlanma.

Rate this topic

Recommended Posts

Arkadaslar iPad 2 için bir uygulama aldım almaz olaydım valla. Uygulama ile pc yi yonetebiliyor mussunuz ama sadece aynı modem ile mümkünmüş sanırım. Veya ben böyle bir ayar göremedim. Aynı uygulamayı kullanan birileri var mı ? Evde iken hersey cok güzeldi 1080p filmleri bile gayet akıcı olarak oynatti. Fakat şimdi Kafe'ye geldim pc yi görmüyor. Sanırım bu internet üzerinden desteklemiyor.

Bu uygulama yalan oldu sanırım. Bana internet üzerinden pc me bağlanabileceğim en sağlam islevli uygulama hangisidir bilgi verebilecek olan var mı ?

Yahu 29 dolar diyor digerinede yuh :S jb siz cihaz kullanmak ne kadar pahalı yaw :D

Teamviewer HD free olanı kur Sami. Bilgisayara da teamviewer ı kurup id ve şifren ile fizanda bile olsan iPad den ya da iPhone dan girersin bilgisayarına.

Üstadım peki aradaki 139 dolarlık fark ne ki ?? Valla suan sok oldum desem yeridir :S

Commercial yani şirketler arası birden fazla bağlantı yapabilen versiyonları... TeamViewer ı biz en bast haliyle kullanıyoruz ve bu bile bizim her işimizi görüyor... Yani yeterli ancak paralı sürümlerde aynı ekran paylaşımını 10 ya da 20 bilgsayara kadar hatta daha fazla da olabilir, arttırabiliyorsunuz. Tam şirketler için... Bunlara verilen band limiti daha fazla ve birkaç artısı daha var...

Saygılar...

Commercial yani şirketler arası birden fazla bağlantı yapabilen versiyonları... TeamViewer ı biz en bast haliyle kullanıyoruz ve bu bile bizim her işimizi görüyor... Yani yeterli ancak paralı sürümlerde aynı ekran paylaşımını 10 ya da 20 bilgsayara kadar hatta daha fazla da olabilir, arttırabiliyorsunuz. Tam şirketler için... Bunlara verilen band limiti daha fazla ve birkaç artısı daha var...

Saygılar...

Eywallah üstadım ellerine saglık. Saygı bizden ;)