Jump to content

iphone 4 ekran filmi - ejlover bakar mısın?

Rate this topic

Recommended Posts

ejlover adlı üyeye özel mesaj atamadığımdan konu açıyorum. sorun şu olcak. iphone 4 üme güzel bir hava ve koruma katmak için koruyucular almayı düşünüyorum. ejloverin açtığı konu bana yol gösterici oldu. ancak bazı sorularım var.

ejlover wrapsol ekran filmlerini öneriyorsunuz. peki bu ekran filmi arkaya sert bir kılıf takmışçasına işe yarıyor mu? yada sert kılıf yerine komple ön-arka-yan wrapsol ekran filmi alsam sert kabın yerini tutar mı?

sizin konuda wrapsol ekran filmini temizlerken filmin kalktığını bunu wrapsol a bildirdiğinizi onunda yeni film gönderidğini söylemişsiniz. siz wrapsolu nereden aldınız? yurtdışımı yoksa gittigiyor sitesinden mi? eğer gittigiyorsan alırsam böyle bir hizmet sağlarlar mı?

wrapsolturkiye | , ,

bunun dışında güçlü bir koruma arıyorum. telefonun arkasına takılan sert kaplar da telefonun kalınlığını arttırıyor. bu korunaklı olsada elde güzel durmuyor. sizin önerebilceğiniz kombinasyonlar varmı?

şimdiden teşekkürler...

Selamlar,

Oncelikle sert kilif eger gorsel acidan hosunuza gidiyorsa kullanabilirsiniz. Ama Wrapsol + sert kilif olmuyor kalinlasmadan oturu.

Benim kendi fikrim sert kilif cihazin ele oturmasindan estetigine kadar tum olayini bitiriyor bence telefonun. 1 yil oldu neredeyse wrapsol kullaniyorum. Kac kez dustu telefon bir cizik catlak v.s. olmadi. Donanimsal da bir problem gormedim du ana kadar. Kullanimi da rahat..

Tek bir dezavantaji var 1 yilda 3.set wrapsol'u almak uzereyim. Film bir sure sonra esnek oldugu icin kenarlardan kalkma yapabiliyor surekli dar kot cebinde. Ama duzenli olarak kenarlari kontrol ederseniz bunu yapmayabilir. Ben usendim acikcasi :o

Wrapsol'u ben Amerkiadan aldim direkt. Her konuda degisim yapiyorlar ama 30$ kargoyu odemiyorlar :mad: Yani bi anlami yok yurtdisindan almanizin. TR'de forumumuzda sarierdem isimli uye var. O Wrapsol'un distributorlugunu aldi. Kendisi de uretim hatalarindan degisim yapmakta. Ondan almaniz en mantiklisi olacaktir.

Saygilar,

Hemen araya girmekte fayda var:Dun kargoyla wrapsolumu sarierdeme gonderdim,sagolsun yenisini gonderecek,bilgi olarak veriyorum,wrapsolun omur boyu garantisi var ancak 1 kereye mahsus degisim yapiyorlar.Yani her bozuldugunda hadi bordaha gondereyim de yenisi gelsin olmuyor :) Birazda dikkatli kullanmakta fayda var derim.

Benim iPhone gonderdi :P

Evet,konuyu guncellemekta fayda var:Garanti dahilinde gonderilen yeni wrapsolu kargodan teslim aldim,hemen uygulamaya giristim,ancaaaak:Hayal kirikligi!

Gelen mamul asil wrapsoldan 5 gomlek dusuk kalitede,ekran buzlu bir hal aldi,yapiskanlari cok iyi degil sanirim,uygulamadan hemen sonra daha masadayken kendiliginden kalkmaya basladi,on ve arka koruyucularin uclarina ilave tutamak yapmislar,yapistirirken tutacak bir yer olsun diye,ancak tutamaklarin isi bitince ana parcadan ayiramiyorsunuz,sabitlenmis.Kendiniz bir kesiciyle ayirmaniz gerekiyor.

Kenar parcalarda ses acma kapama dugmeleri arasinda kucuk parcaciklar vardi ilkinde,bunda yok,ayrica yan parcalardan birtanesi fazla,ayrica uyacagi bir bolumde yok.

Sonuc:Hayal kirikligi,buzlu cama bakar gibi ekrana bakmak istemedigimden on korumayi geri soktum,arka korumayi bari yapistarayim dedim,tutamaklar ayrilmiyor.Kisacasi sadece yanlar kaldi telefon ustunde.

İlk aldigim wrapsoldan cok etkilenmistim,malzemesinden,berrakligindan,saglamligindan.Ancak bu urunu sarierdem gondermemis olsa sahte mamul geldi diyecegim.

Garanti kapsaminda derhal degisim yapilmasi etkileyici,ancak cikan mamul tum olayi ters yuz etti,uzuldum.

Evet,konuyu guncellemekta fayda var:Garanti dahilinde gonderilen yeni wrapsolu kargodan teslim aldim,hemen uygulamaya giristim,ancaaaak:Hayal kirikligi!

Gelen mamul asil wrapsoldan 5 gomlek dusuk kalitede,ekran buzlu bir hal aldi,yapiskanlari cok iyi degil sanirim,uygulamadan hemen sonra daha masadayken kendiliginden kalkmaya basladi,on ve arka koruyucularin uclarina ilave tutamak yapmislar,yapistirirken tutacak bir yer olsun diye,ancak tutamaklarin isi bitince ana parcadan ayiramiyorsunuz,sabitlenmis.Kendiniz bir kesiciyle ayirmaniz gerekiyor.

Kenar parcalarda ses acma kapama dugmeleri arasinda kucuk parcaciklar vardi ilkinde,bunda yok,ayrica yan parcalardan birtanesi fazla,ayrica uyacagi bir bolumde yok.

Sonuc:Hayal kirikligi,buzlu cama bakar gibi ekrana bakmak istemedigimden on korumayi geri soktum,arka korumayi bari yapistarayim dedim,tutamaklar ayrilmiyor.Kisacasi sadece yanlar kaldi telefon ustunde.

İlk aldigim wrapsoldan cok etkilenmistim,malzemesinden,berrakligindan,saglamligindan.Ancak bu urunu sarierdem gondermemis olsa sahte mamul geldi diyecegim.

Garanti kapsaminda derhal degisim yapilmasi etkileyici,ancak cikan mamul tum olayi ters yuz etti,uzuldum.