Jump to content

Çok yakında`` MARCH OF HEROES`` ( gameloft )

Rate this topic

musaemir2008

Recommended Posts

Oyun iphone, ipod touch,ipad ve android telefonlara çıkacak.

not: oyun unreal grafik motoru kullanılmış.

şahsi yorumum : sanki biraz modern combat black pegasus 2 ye benziyor ve bu oyun ile birlikte Dünya oyun konferansı E3`te yeni çıkacak oyunların fragmanları verilecek.(9mm gibi )

>http://www.youtube.com/watch?v=L5Chg1r5vUU&feature=player_embedded#at=62

iPhone 5 çıkarsa 32 GB alacağım bu oyunlar 16 GB zorluyor iPhone 4 yer kalmadı gameloft oyunları büyük MB iyi oyuna benziyor bekleylim ;)

Bence bu oyunlar için Apple sürpriz yapıp iPhone 5'te 64 GB koyacaktir.

aslında 128 anca keser bi de 2GB ram:D:D:D

Tapatalk'ı üretenler sağolsun

Güzel oyun işlemcileri gene zorlayacak bu arada 1GB ramlı S2 çiler nerde acaba

ben alakayı çözemedim. Android'e de çıkıyor oyun? Hayır sonra Android savunucusu gibi oluyorum ama sizde fanboyluğu bırakın biraz yahu. Adamlar artık her oyunu androide de çıkarıyor neyin tartışmasını yapıyorsunuz hala?

Ben hiçbir yerde Android ibaresi göremiyorum ama androidde de yok degil Modern combat 2 NOVA 1 felan var ama nerdeyse cıkalı 1 sene oluyor NOVA 2 ve Real Racing 2 ise hala Android'te yok yeni oyunların Android'e uyarlanması biraz zaman alıyor birde bu oyunları telefonunuza uygun cözünürlükte arayıp bulmak var

Edited by Deagles48

Aynen abi iPhone'unda sürümün yetiyorsa yükle sorunsuz kullan.;)

Ama Android'de ekran çözünürlüğünün tutması gerek.

Oyun HTC'ye çıkmışsa Samsung'a bekle, Samsung'a çıkar Galaxy'e bekle. Onlara çıktı LG'ye oluyormu?

iPhone'da yükle geç:D

En çok bu yönünü seviyorum:)

Tapatalk'ı üretenler sağolsun

Ben hiçbir yerde Android ibaresi göremiyorum ama androidde de yok degil Modern combat 2 NOVA 1 felan var ama nerdeyse cıkalı 1 sene oluyor NOVA 2 ve Real Racing 2 ise hala Android'te yok yeni oyunların Android'e uyarlanması biraz zaman alıyor birde bu oyunları telefonunuza uygun cözünürlükte arayıp bulmak var

galaxys2 ye de çıkacaktır yani. Androide çıkıyor dememin mantığı bu. Eski oyunları evet çıkarmıyorlar ama artık her yeni oyunun trailerinda also for android ibaresi oluyor yani her çıkan yeni oyuna da çıkıyor. Benim komik bulduğum nokta her yeni çıkacak oyunun altına "nerde gs2 ciler" yazılması. Üstelik yazılan o konunu oyununun zaten gs2 için de çıkacak olması.

Dostum doğru söylemek gerekirse belki çekemedigimizden laf atıyorda olabiliriz olabilirim diyim kendi adıma konuşayım yada bilmiyorum bukadar övülerek anlatılan Android hakkında İOS daki cogu uygulamalanın olmadıgını görmek aynı zamanda kararsız bir şekilde İOS dan iPhone'dan GS2 ye gecicek birisinin kafasındaki düşünceler :D

Dostum doğru söylemek gerekirse belki çekemedigimizden laf atıyorda olabiliriz olabilirim diyim kendi adıma konuşayım yada bilmiyorum bukadar övülerek anlatılan Android hakkında İOS daki cogu uygulamalanın olmadıgını görmek aynı zamanda kararsız bir şekilde İOS dan iPhone'dan GS2 ye gecicek birisinin kafasındaki düşünceler :D

vallahi burası iphone forumu. Benimde 3gsim var kullanıyorum. ama desire'ım da var. Appleı oldum olası sevemedim bu kadar basit bir ara yüzü, kapalılığı. Ama belli şeylerde "ilk" oluşu değil "standart" hala getirerek en stabil kullanan apple olduğu için kullanıyorum 3gsi. Ama pazarlama stratejisi adamlar görüntülü konuşmayı getirdiler face time adı altında mucize yarattık diye dönüyorlar etrafta. Googleı da oldum olası severim. Çok güzel bir rakip çıkardı iOS'a. İlk çıktığından beri destekliyorum hatta o zamanlar androidin çok büyüyüp yayılacağını, pclere bile girerek büyüyeceğini söylemiştim şuan cep telefon piyasasında çok hızlı yükseliyor. LG Mobile, Motorola gibi batmaya yüz tutmuş firmalar android sayesinde şahlandı. Yani demek istediğim fanboyluk yapmayalım, gelişmeleri beraber takip yorumlayalım. Ama her başlığın altına "gs2cileri görelim" gibi laf atmalarda yazmayalım. Kaldı ki o kadar saçma; zaten gs2 iphonedan donanımsal olarak üstün, appstore olarak (uygulama sayısı olarak) daha düşük, ama artık her uygulama android içinde çıkmaya başladı :) (ben de gs2 kararsızlığı yaşadım, şuan fiyatının düşmesini bekliyorum bu arada :D)