Jump to content

Gevey TurboSim iOS 5 (Beta 1) HD Video + HD Resimler

Rate this topic

drorbital

Recommended Posts

Can Dostum,tüm gece boyunca ve video çekerken dibimden ayrılmayan Şeker'e ithafen

316311713.jpg

Video'da söyleyeceğim her şeyi söyledim zaten yine bir şeyin öncüsü olduğumu düşünüyorum yeni bir ios sürümünde artık orbital diye dürtmeniz kafi olacak :cool: yada twitter adresimden (Kim Bilir,Kim? Who ! (_OrbitaL) Twitter'da) haber versenizde kafi olacaktır. mevcut ekleyen arkadaşlar biliyorlar zaten beni,lafı uzatmadan video + resimler huzurunuzda arkadaşlar iyi günlerde kullanın,nu konuylada kimsenin kafasında sorun kalmaz ...

Ayrıca,bu forumda nikini bilmediğim ama başka forumda UDID kodumu vererek benimde beta denememde öncü olduğu ve bu gerekli konuyu açmamda yardımcı olduğu için nikini bilmediğim bu arkadaşıma teşekkürler.

>http://www.youtube.com/watch?v=k8vZjwmf5a4

Video'daki ses için özür dilerim saat 4'lerde çekim yaparsam ses mes kalmaz bende. Ayrıca itunes sorunu yaşıyorum yardımcı olursanız sevinirim,itunes 10.5'de iphone'umu görmüyor,10.5 altı yüklemek istediğimdede itnues'i acmıyor ...

IMG_0001.png

IMG_0002.png

IMG_0003.png

IMG_0004.png

IMG_0005.png

IMG_00061.png

IMG_0007.png

IMG_0008.png

IMG_0009.png

IMG_0010.png

IMG_0011.png

IMG_0012.png

IMG_0013.png

IMG_0013.png

Edit: Aynı konuyu başka bir forumdada açtmıştım,haberiniz olsun...

Edited by drorbital

Dostum turşusunu mu kurcan bb'ın :D unlock çıkarsa hepsine çıkar..düşünme onu.

ios 5 ile gevey çalışmakta evet ; )

Teşekkürler dostum ama tavsiyem biraz daha bekleyin Beta 2 3 çıksın öyle yükleyin

Guest Silinmiş Üye

Az önce bende yüklemeyi bitirdim gevey çalıştı backing up yüklüyorum bitsin rehber vs de sorun varmı birde onlara bakalım.

Udid kaydı için başta tokyophone ve tüm yönetimdeki arkadaşlara tekrar teşekkür ederim.

Guest Silinmiş Üye
@drorbital, Tebrik Ederim. Minnettarız. :)

Deneyen Arkadaşlar Artıları ve eksileri yazabilirler mi ? Rehber isim gözükmeme, Facetime, mms gibi sorunlarla kaşılaşan oldumu ?

Rehber maalesef görünmüyor facetime ve imessage etkinleşti onda sorun yok.

İos5 hakkındaki fikrime gilince çok beğendim her hangi bir bug vs ilede karşılaşmadım gayet hızlı ve stabil çalışmakta çok kullanan biri olarak safari süper olmuş resmen uçuyor beta sürüm böyle çıktı final süper olacaktır çekindiğim nokta şarj noktası onuda kullanıp denemeden bilemem.

Rehber maalesef görünmüyor facetime ve imessage etkinleşti onda sorun yok.

İos5 hakkındaki fikrime gilince çok beğendim her hangi bir bug vs ilede karşılaşmadım gayet hızlı ve stabil çalışmakta çok kullanan biri olarak safari süper olmuş resmen uçuyor beta sürüm böyle çıktı final süper olacaktır çekindiğim nokta şarj noktası onuda kullanıp denemeden bilemem.

En sinir bozucu olan şeyde Rehber sorunu Zaten :) jailbreakle çözülüyordu. Safarinin dahada hızlanması sevindirici, bende çok kullanıyorum.

Dostum turşusunu mu kurcan bb'ın :D unlock çıkarsa hepsine çıkar..düşünme onu.

ios 5 ile gevey çalışmakta evet ; )

Teşekkürler dostum ama tavsiyem biraz daha bekleyin Beta 2 3 çıksın öyle yükleyin

aslinda bende oyle dusunuyorum ya bu meret hic cikmaz yada cikarsa hepsine cikar

nasilsa gevey de cesit cok

Sent from my iPhone using Forum Runner

Öncelikle videonuz ve anlatımınızdan ötürü teşekkürler.. Kafamda soru işaretleri vardı çalışırmı çalışmazmı diye demekki çalışıyormuş.. Bide şöyle bişey soracağım şebeke konusunda sorun yaşadınızmı ? Çekim gücü vs. Değişim varmı ? Bu konulardada bilgilendirirseniz minnettar kalırım..

Saygılar..

Öncelikle videonuz ve anlatımınızdan ötürü teşekkürler.. Kafamda soru işaretleri vardı çalışırmı çalışmazmı diye demekki çalışıyormuş.. Bide şöyle bişey soracağım şebeke konusunda sorun yaşadınızmı ? Çekim gücü vs. Değişim varmı ? Bu konulardada bilgilendirirseniz minnettar kalırım..

Saygılar..

Bu resimi az önce çektim,hastanede odamda iken ios 4.3.3te 3g 2 bar çekerken ios 5 beta'da en az böyle çekmeye başladı (İzmir/Bornova)

IMG_0017.png

Arkadaşın gevey zaten ya ilk çıkanlardan yada sahte olanlardan... çünkü çince yazı ile açıldı..ve kesinlikle 2 sn herzaman yeterli oluyor..orjinalde.

Evet geveyim ilk çıkanlardan iphoneistanbul.com'dan almıştım

Evet geveyim ilk çıkanlardan iphoneistanbul.com'dan almıştım

Dostum ilk değil o o zaman..sahtesi..Benim ilk dediğim daha gevey reklamı yeni yapıldığı zaman...ondan sonra zaten hemen ing.ce çıktı..hongkong veya çinden aldırmadıysan orj olması zor..

O yüzden verimsiz o konuda.

Dostum ilk değil o o zaman..sahtesi..Benim ilk dediğim daha gevey reklamı yeni yapıldığı zaman...ondan sonra zaten hemen ing.ce çıktı..hongkong veya çinden aldırmadıysan orj olması zor..

O yüzden verimsiz o konuda.

Sorun değil benim için çalışıyor mu çalışıyor ...