Jump to content

Tapatalk 1.14.1

Rate this topic

holigan

Recommended Posts

• Replies 69
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Eline saglık Hakancım. Şu forumrunner ile tapatalk u birbirine çarpmak lazım. Birinde olan digerinde yok. :)

rica ederim abi

ben tapatalk kullanıyorum valla her işimi görüyor :) birazdan forumrunner anlatımınada başlayacağım :)

Forum runner bnce kullanisli degil tapatalka gore :) saolasin paylasim icin bide begenme butonu gelseydi tapatalka :)

Tapatalklasakdamı Saklasak Tapatalklamasakdamı Saklasak...

Dediğim gibi, birbirlerine göre artı ve eksi yönleri var. Mesela tapatalk ta URL eklemek zahmetsizken ForumRunner da da konu tasıma yapabiliyoruz. Moderasyon daha iyi. Bu yüzden ForumRunner tercih ediyorum. kullanıcıya göre değişiyor bu olay yani.

Forum runner bnce kullanisli degil tapatalka gore :) saolasin paylasim icin bide begenme butonu gelseydi tapatalka :)

Tapatalklasakdamı Saklasak Tapatalklamasakdamı Saklasak...

rica ederim güle güle kullanın :D

• 1 month later...
merhaba ben bu programı telefonuma kurdum, yalniz istedigim forum bu programda aramama ragmen cikmiyor.. kendimiz tapatalka forum ekleyip bu prog. ile gezebilirmiyiz?

Bulmaya çalıştığınız forumun Tapatalk eklentisi olması gerekiyor diye biliyorum. Yoksa aramalarda çıkmaz ve tapatalk ile giremezsiniz. Forumun yöneticisine mesaj atabilirsiniz.

• 3 weeks later...
arkadaşlar ben bu tapatalk ile ilgili daha fazla bilgi alabilirmiyım,nerelerde ve nasıl kullanılır bu uygulama?

Tapatalk ile forumumuzu ve diğer uyumlu forumları, iPhone üzerinden daha kolay ve hızlı olarak gezebilir ve takip edebilirsiniz.

Sent from my iPhone using Forum Runner

• 3 months later...
Kirilmis uygulamalari yuklemek icin jb sart tabi mac bilgisayariniz yoksa eger varsa da iresign uyeligi sart

Ayf0n

iresign uyeligi sart derken? Bu nedir? Jb yapacağım birde biryere üye mi olmam gerek bunu ilk defa duydum? açıklarmısın arkadaşım

iresign uyeligi sart derken? Bu nedir? Jb yapacağım birde biryere üye mi olmam gerek bunu ilk defa duydum? açıklarmısın arkadaşım

iresign ile jailbreak in alakasi

iresign ile mac bilgisayarlar yardimiyla kirilmis uygulamlar jailbreaksiz cihazlara yuklenebiliyor konusu forumda mevcut daha detayli olarak

Ayf0n

iresign ile jailbreak in alakasi

iresign ile mac bilgisayarlar yardimiyla kirilmis uygulamlar jailbreaksiz cihazlara yuklenebiliyor konusu forumda mevcut daha detayli olarak

Ayf0n

O da iyimiş ama malesef mac bilgisayarım yok.. Bildigin aleni Win7 :D

• 3 weeks later...
Ben tapatalk satın aldım. iPhoneyardim.net haricinde girdiğim hiçbir forumun desteklemediğini çok geç öğrendim. :(

1.99$'i kendinize dert etmeyin

Benimde sık girdigim forumlarin bazilari destekli degildi

Ama forumun yoneticilerine durumu acikladim

Eklentiyi yuklediler ve destekli hale geldi

Bi sansinizi deneyin

 Sent from my  iPhone4 using Tapatalk

 twitter.com/kenanbacak

 gplus.to/kenanbacak

1.99$'i kendinize dert etmeyin

Benimde sık girdigim forumlarin bazilari destekli degildi

Ama forumun yoneticilerine durumu acikladim

Eklentiyi yuklediler ve destekli hale geldi