Jump to content

iphone 4 kendi kendine fatura kabarıyor

Rate this topic


Recommended Posts

merhabalar ben bulgaristandan iphone 4 kullanmaktayım. Telefonumdan hiç bir şekilde kimseyi aramayip kimseye mesaj çekmeyip internete bile wifi'den girmeme rağmen faturali hattim 2-3 günde bir 1 mesaj kadar para atiyor. Aklima gelen ilk şey; telefon kendi kendine biryere mesaj mi gönderiyor? böyle birşeyin imkani varmi? gönderiyorsa hangi program gönderiyor olabilir facetime'a kayıt yaptirmadim ayrıca.?

Link to comment
Share on other sites

Guest Silinmiş Üye

Bulgaristanda Ekstradan internet paketi almanız gereklimi bilmiyorum ama eğer internet paketi almanız gerekli ise ve paket almadıysanız iphone hava durumu,borsa,mail ve bir çok uygulama için interneti kullanır belirli zaman aralıkları ile güncelleme yapar şayet net paketiniz yoksa faturanızı kabartan budur.

Link to comment
Share on other sites

Hocam benim 1500 dakikam ve sms ve mms im var. Ve 250 mb ye kadar yuksek hizda 250mb den sonra dusuk hizda sinirsiz internet paketim var. Bu kesin arkadasin dedigi gibi bir program var ve sms gonderiyor ama hangi program? Android te arka planda calisan tüm programlari gosteren gibi bir program varmi acaba iphone da?

GnyTalkTalkKspr

Link to comment
Share on other sites

Bence konum servisleri, ping gibi çok'ta elzem olmayan şeyleri kapatın. 3g kapalı olsun face time kullanmıyorsanız kapatın, Multitasking'de açık olanları kapatın. Bulgaristanda nasıldır bilmiyorum ama, burda diğer operatörler ile konuşunca popüler reklam'daki gibi kol sentır durumu oluyor bizlere.:mad:

Link to comment
Share on other sites

Guest Silinmiş Üye
Bence konum servisleri, ping gibi çok'ta elzem olmayan şeyleri kapatın. 3g kapalı olsun face time kullanmıyorsanız kapatın, Multitasking'de açık olanları kapatın.

Dediğiniz gibi bir programda sebep olabilir.

Peki operatöre sordunuzmu kullandığınız hattın müşteri hizmetlerinden kullanımı sorun ve hattınızı yazmamışsınız hat türk hattımı bulgaristanın kendi hattımı eğer türk hattı ise rooming (uluslararası dolaşım) ücretide kesilebilir.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.