Jump to content

Nasıl İlk günkü Ayarlara Dönebilirim ? Acil

Rate this topic

Recommended Posts

Arkadaşlar yardımınlarınızı bekliyorum bana göre çok zor durumdayım :)

Anlatmaya başlıyım öncelikle i4 kullanıcısıyım vodafonedan aldım uzun süredir 4.3.2 redsn0w'la JB'li kullanıyordum. Bugün 4.3.3 e yükseltiyim dedim 4.3.3 ü indirdim redsn0wla atmayı denedim kurulum tamamlandı hep 4.3.2 de kalıyodu. Bende önce telefonu ilk haline getireyim sonra 4.3.3 JB yaparım dedim.Bu arada Tinyumbrella ie shsh kaydı aldım ilk defa 4.3.1 / 4.3.2 / ve 4.3.3 alınmış gibi gözüküyor. Neyse neler yaptıysam hep hata aldım. Bi ara 4.3.3 jailbreak kurmayı başardım fakat operatör bulamıyodu ağ listesi bulunamıyo gibi bi hata alıyodum neyse 4.3.2 sürümüne geri döneyim dedim talimatları uyguladım itunes 1013 hatası verdi exit recovery dedim elma logosu geldi yüklendi sonra itunes ve usb kablosu olan bölüme geldi şuanda ordayım kaldım böyle yardımlarınızı bekliyorum

firmware: 04.10.01

sürüm : 4.3.3

İlk günkü ayarlara ulaşabiliyim bana yeter jailbreak falan yerin dibine batsın :D

iPhone ‘un ortasındaki yuvarlak tuşu ile beraber üst kısmındaki açma kapama tuşuna fotoğraftaki gibi aynı anda yaklaşık 10-15 sn kadar basılı tutunuz.

%C4%B0Phone-reset.JPG

İPhone reset

iPhone bilgisayar mantığıyla çalışan mobil bir cihaz . Tıpkı bilgisayarımızdaki gibi giriş çıkış birimleri, işletim sistemi, kendi tarayıcısı ve uygulamaları mevcut. Bu demek oluyor ki bilgisayarda yaşanması olası yazılımsal ve donanımsal problemlerin benzerleri iPhone içinde geçerli.

Installer’dan yükleme yaptınız ve bir gariplik hissediyorsanız, son yüklediğiniz uygulamaları kaldırmayı deneyebilirsiniz. Bunun dışında donma, kilitlenme vb. sorunlar yazılımsal kaynaklı ise iPhone’u tam olarak yeniden başlatmanız ile giderilebilir. Bu durumda veri kaybı yaşamazsınız. iTunes üzerinden Restore veya Update etme gibi bir işlem yaptığınız takdirde cihazın kutudan çıktığı ilk haline döneceğini ve kişisel verilerinizi kaybedebileceğinizi unutmayın.

Bu Ekran Geldiğinde Kurtarma İşlemi Tamamdır

HT1808_03.png

Bu Ekran Geldiğinde itunes programını aç restoreye bas ekran gelecek restore and update de 4.3.3 e kurtaracaktır JB işlemi basit kurtardığın zaman anlatırım