Jump to content

İphone 4 türkcell'e İADE ediyorum..!

Rate this topic

Recommended Posts

arkadaslar 1 hafta anca oldu i4 u alalı kutu onumde acıldı aktıvasyonunuda orda yaptılar ama ,ldıgım gunun aksamında evde laptopla nete gırıyım telden acıyım paketımı paylastırıyım dedım ama kısıel erısım noktasında daha once gırılmıs bı sıfre kullanıcı ısmı vardı durumu kendılerıne ılettım ama onemlı degıl dedıler pekı dedık :( dun aksamda safarıyı acınca gelen tarıhce ve yer ımlerı ekranında daha onceden gırılmıs kral oyun bebek gıydırme oyunları vs vs mıcrosoft market windows live gıbıu kaydedılmıs yerler vardı :( bende sımdı turkcell e gıdıp actım agzımı yumdum gozumu anlttım derdımı ve p.tesı getır gonderıyım ama dedıgın seye ınanmıycaklardır dıyo bana terbıyesız bende onları orda tutvak degılım sıldım tabı yer ımlerını ve wifi sıfresını neyse cocuk abı halletmeye calıscam dedı bu arada bırde mıc yerınde zede vardı mıkroskopla bakıyım abı dedı evet ıgne gırmıs gıbı sankı dedı neyse p.tesı verıcem cıhazı gornderıcek sımdı benım 4.3.1 bb yukseltmeyen restore ye ıhtıyacım olcakkı caz yapmasınlar bana haklıyken haksız olmıyım yanı.hengı dosyayla hangı yolu ızlemem gerekıcek ve tabıkı fotolar ve rehberım kalması lazım kı sonra cıhazımı verırken onlara yedeklesınler bılgılerımı yada ben alırım yedek..

yardımlarınızı ve onerılerınızı beklıyorum arkadaslar..

konu yanlıs yerdeyse lutfen tasınsın kıtlemeyın bunu halletmem lazım herturlu fıkre yardıma acıgım saolun sımdıen..

Edited by keops35

ayrıca bu dedıklerım cıhazın daha once kullanıldıgını gostermezmı yok sorun degıl dıyosanız cok kafaya takmıycam cunku suan cıhazda baska hıcbır sorun yok jb ledım rehberım applerım bılgıler fotolar hersey yuklendı yanı hem telsız klaıcam cozene kadar problemı hemde gelıcek olanda baska bısey cıkarsa oda rısk,ne yapmam gereeklı arkadaslar?

Guest Silinmiş Üye

Kişisel erişim noktasını etkinleştirdiğiniz zaman otomatik olarak isim ve şifreyi ios belirler siz isterseniz değiştirirsiniz oradaki şifre ve isim cihazın kullandığını göstermez.

Safaride yer imleri ekli olarak gelir apple,google,yahoo,microsoft ve mesenger linkleri buda cihazın önceden kullanıldığını göstermez,bence boşuna uğraşma cihazı yanımda açtılar diyorsun cihazın sıfırdır söylediklerinin hepsi ios la birlikte hazır ekli olarak gelir haaa sen ben yinede göndereceğim dersen boşuna uğraşmış olursun cihazın gider olduğu gibi geri gelir olan cihaza olur günlerce elden ele dolaşmış olur cihazın senin yanında açıldı ise sıfırdır kafana takma kullan.

anladım arkadaslar saolun o zamn hıc ugrasmıyım ama suda var mıc kısmında cok cok az sekılde bı ezık gıbı bısey var gorulur gorulmez oda servıstekı arkadas baktı ve bısey degmıs buraya dedı sımdı onun ıcınde gondermenın bı anlamı yok o zman dımı

yanı son olarak dedıgınız gıbı her cıhaz bu sekıldeyse bı sıkıntı yok ama ıcındekı yer ımlerınde kral oyun bebek gıyrdıme oyunları falan vardı bu nedırkı:)yada gırdıgım bı sıte oto eklermı dıycem ama o sıtelerde ne ısım var benım hıc oyle bıseye gırmedım baskasıda gıremez hatta ben yokken cıhazıma kımse dokunma cesaretını bıle gosteremez huyumu bılırler:)eger buda sıkıntı degılse kutunun onumde acılması aktıve edılmesı nın baska bı kata kullısı yoksa ugrasmıyım hıc?yanı daha once kullanımıs yada restore edılıp kutulunamıs olsa zaten hersey sılınır bunun ımkanı yok valla acayıp bı durum ya ne dıyım ama sanırım dedıgınız gıbı gondermemk daha mantıklı suan bı suru ıs:(

Hocam, konuyu baştan beri ara ara da olsa okuyorum, da şu kral oyun vs ye takıldım. Sürüm güncellediğinizi yazmışsınız bu zaten legal bir şey (j.b. yaptınızmı yaptıysanız restore edin belli olmaz). Bence mic. kısmı falan siz bunu kafaya takarsınız. Öyleya afedersiniz eşek yüküyle para ver huzursuz ol. Değiştirme ihtimalinizi deneyin sonuna kadar.

Hocam, konuyu baştan beri ara ara da olsa okuyorum, da şu kral oyun vs ye takıldım. Sürüm güncellediğinizi yazmışsınız bu zaten legal bir şey (j.b. yaptınızmı yaptıysanız restore edin belli olmaz). Bence mic. kısmı falan siz bunu kafaya takarsınız. Öyleya afedersiniz eşek yüküyle para ver huzursuz ol. Değiştirme ihtimalinizi deneyin sonuna kadar.

dediklerine katiliyorum mic olayina gelince hani benim titizligimden kaynakli aslinda cok cok az bisry var gibi ama calisiyo sikintisi yok ve diger meseleler arkadaslarin dedigi gibiyse eger bayiye gidip o pc yi inceliycem eger oyleyse yollamaya gereknyok diye dusunuyorum sonra yenisi gelince baska bisey cikarmi sikintisi beni bitirir:) bidr simdi bunu restore et icindekiler gitcek ayarlar falan bi suru is gibi geliyo burdaki turkcellnsahibi benim cok iyi arkadasim arattiricam genpayi garanti aktif tarihini sorucam uyuyosa benimkiyle sikinti yok demek oluyosa ok..

iphone dan yazdim