Jump to content

iOS 5 e Gelen İlk Widget - UISettings-iOS5

Rate this topic

Recommended Posts

iOS5 jb yayınlandıktan sonra küçük yama ve araçlar geliştirilmeye başlandı. Bunlardan biri de beta aşamasında olan UISettings...

UISettings, tam benim düşündüğüm gibi; SBSettings gibi wifi, Airplane, Bluetooth, Arka aydınlatma, Respring gibi en sık kullandığımız kısayolları yapabildiğimiz bir Widget. Simgenin üzerine yaklaşık 3 sn. basmak gerekiyor yalnız, bunu hatırlatmakta fayda var. Bu Widget, aynen hava durumu gibi "Bildirim merkezi" nde yer alıyor ve ileride çok iş yapacağa benziyor.

Görselliğe biraz uzak olsa da ileride yapılacaklar için bir fikir veriyor bize.

Widgeti Cydia ya "qwertyoruiop.com/beta" reposunu ekleyip içinden kurabiliriz.

img0020xn.png

img0022e.png

Widget' in beta2 de çalışabilmesi için; repo.insanelyi.com kaynagindaki fix paketiyle beraber kurulması yeterli.

Sözümde durdum

:o

Tema hazırdır:

img0438.png

img0439.png

Buradan indirebilirsiniz:

http://www.iphoneyardim.net/temalar_amp_zil_sesleri/26343-uisettings_dugme_temasi_ios5.html

Edited by mustafaeren

İyimiş =)

Gerçi 4.3.3 Çe döndüm ama finalde görüşürüz =p

Teşekkürler

Rica ederim MeO :)

Jb yaparsak yukleriz :)

Bu mesaj ForumRunner ile iPhone'dan gönderildi.

İnşallah Feridun :)

GM de göreyim sizi :D:D

O günlerde gelir inşallah :)

Guest Silinmiş Üye

Akşam üstü 4.3.3'e döndüm jb ve bunu görseydim dönmezdim artık beta 2 yi bekleyeyim ikon renkleri ve şekilleri hoşuma gitmedi daha güzel olabilirdi.

Bilgilendirme için teşekkürler.

Akşam üstü 4.3.3'e döndüm jb ve bunu görseydim dönmezdim artık beta 2 yi bekleyeyim ikon renkleri ve şekilleri hoşuma gitmedi daha güzel olabilirdi.

Bilgilendirme için teşekkürler.

hocam 4.3.3 e nasıl döndünüz ben akşamdan beri uğraşıyorum. envayi çeşit hata aldım gene de dönemedim. shsh kaydımda var

yok bi türlü olmadı 4.3.3 ten ios 5.0 a geçmiştim. 4.3.3 e restore ediyorum. restore sonunda 1602, 1, 23 gibi hatalar aldım hep. host dosyasını editledim gene olmadı. bilemedim :D

edit: sorun halloldu. deneme yanılma ile 4.3.3 e geri döndüm. ama çok uğraştırdı

Edited by maydin02

Guest Silinmiş Üye
hocam 4.3.3 e nasıl döndünüz ben akşamdan beri uğraşıyorum. envayi çeşit hata aldım gene de dönemedim. shsh kaydımda var

Direk shift + Restore ile 4.3.3 fw yi gösterdim hata vermeden yükledi basebandda eski haline döndü.

Sorunu çözmüşsünüz sizdede bb eski haline döndümü soruyorum arjadaşımda 4.3.3''e döndü onun bb 04.11.04 olarak kaldı.

Yaa Mustafa, JB'li ve JB'siz iOS 5'te, boştayken ram miktarı kaçlarda geziyo? Mesela 4.2.1'de ortalama 340-350'lerdeydi, 4.3.3'te 310-325 ortalama(Free Up Memory yapınca) iOS 5'te durum nedir?

Edited by erensunay

Yaa Mustafa, JB'li ve JB'siz iOS 5'te, boştayken ram miktarı kaçlarda geziyo? Mesela 4.2.1'de ortalama 340-350'lerdeydi, 4.3.3'te 310-325 ortalama(Free Up Memory yapınca) iOS 5'te durum nedir?

her ne kadar söze "Yaaa Mustafa" diye başlamış olsam da, herkes cevap verebilir valla insan ayırmıyorum:)

Widget güncellendi ve simgeler değişti. İlk çıktığından daha iyi. Ancak yine de o kadar güzel değil :)

img0081mf.jpg

mustafa abi bu ekranın komple arka plan olarak şeffaf + renkli olanı vardı bide onu yaptınmı veya gördünmü Twitter,da gördüm ben

ekranresmi2011061709131.png

label201106170056536354.gif

iphone4y.png