Jump to content
Sign in to follow this  
drbrain

Mailer IPA 5.12

Rate this topic

Recommended Posts

Slm Arkadaşlar

bir kaç Site gezerken bunu buldum belki birilerin işine yarar diye paylaşem dedim. Google translate yaptım;)

mailer.jpg

Download mediafire: Mailer App

Posta gemisi

Sürüm: 5.12 (iOS 4.0 test edilmiştir)

Kategori: İş

Satıcı: Christian Fries

Fiyatı: $ 3.99

Size: 5.1 MB

Açıklama:

"Postacı" multi-posta göndermek için bir araçtır.

- (Örn. vCard (Kartvizit), PDF, vb.) Ekleri gönder

- Gruplara e-posta gönder.

- (HTML) e-posta şablonları zengin metin oluşturma ve düzenleme.

- Yönet ve (örneğin, sizin DropBox indirme (ücretsiz DropBox uygulaması gerektirir) cihazınızı doğrudan eklenti.

- Pano içeriğini iki kez dokunarak önceden tanımlanmış alıcıya gönderen bir şablon oluşturun.

- Profesyonel postalar oluşturun.

Böylece, Mailer vCard Mailer App, bir Group Mail App, bir HTML Posta Uygulama, Eklenti Posta App, bir Clipboard Mail Uygulama ve daha pek çok yerine beş posta uygulamaları.

[

App demo video]

Şablonları yer tutucular içerebilir. Şablondan Mailer hızlı bir dağıtım listesi tek bir kişi ya da halkların ya da e-postalar üretir. E-posta oluştururken, Mailer ilgili veri, her yer tutucudur değiştirir. Örnekler şunlardır

- Panoya (aka Mukavva) geçerli içeriğini

- Alıcının bir adres defteri öğe (örneğin, ilk ad veya soyadı) veri

Kılıfları kullanın.

Bu uygulama için bazı kullanım durumları:

- Ekleri ile kişiselleştirilmiş haber bültenleri / broşürler gönderiliyor.

- Noel veya yeni yıl kişiselleştirilmiş bir tebrik gönderme.

- Örneğin, seminer vb bir etkinliğe katılan grup, kişiselleştirilmiş bilgi gönderme

- Bilgi (gelin gibi bir test elde) korumak ve otomatik olarak oluşturulan e-posta bu notları dahil etmek için alıcıların adres defteri girişi 'Notlar' bölümünü kullanabilirsiniz.

- Mailer kişiselleştirme kullanmadan bile kullanışlı bir HTML e-posta şablonları bir dizi korumak ve düzenlemek için izin verir.

NOT: Mailer (ücretsiz) Lite sürümü ile Mailer tüm özelliklerini deneyebilirsiniz. Bu tamamen işlevseldir, bununla birlikte üretilen her bir e-posta alt kısmında bir mesaj gösterecektir. Bu tam sürüm bu mesajı göstermez!

Detaylı Açıklama

Mailer ile belirli yer tutucuları (örneğin, alıcının adını) içeren bir e-posta şablonu oluşturabilirsiniz. Daha sonra bir alıcı listesi oluşturabilirsiniz. Sonra, her alıcı için Mailer alıcıların adres defteri girişi karşılık gelen değeri ile yer tutucu değiştirir ve her alıcı için kişiselleştirilmiş bir posta oluşturmak.

Özellikler

Alıcının Adres Defteri Veriler için yer tutucular: her alıcı için Mailer şablonu alır ve alıcıların Adres Defteri girişi karşılık gelen değeri postacı tutucuları herhangi bir yerini. Not: Bu yer tutucuları elle girmek zorunda değilsiniz, bir listeden seçebilirsiniz.

Trend Metin (HTML) Şablonlar Şablonlar HTML ve oluşturulan posta, HTML e-posta olarak gönderilebilir olabilir. Şablon editörü en yaygın HTML etiketlerini kolay giriş için bir seçici listesi sağlar, vs, kalın veya italik yazı gibi

Organizasyon Şablonlar: şablonları gruplar halinde organize edebilirsiniz. Bir grup oluşturmak ya da şablon listesinde adları veya grup için 'Grup' düğmesine dokunun düzenlemek. Not: Bir grup boş olması durumunda silinebilir.

Bölümleri ile bir listesini görmek düzenlerken bir satır son satırın ötesine taşınamaz meydana gelebilir. Geçici bir çözüm olarak, bir kukla satır listenizin sonuna ekleyebilirsiniz.

Ekler: Mailer (sadece SMTP hesapları kullanıcı tanımlı şablonlar için) ekleri göndermeyi destekler. Ekler Postaları Belgeler depolama yönetilmektedir. Eki olarak iTunes üzerinden veya direkt indirme yoluyla kullanılan belgeleri ekleyebilirsiniz. Örnek: Mailer sizin DropBox dosya ekleme kolaydır. DropBox bir DropBox bağlantı oluşturun Mailer geçmek, Eklenti ekleyin ve "İndir" e basın seçin.

Kuyruk ve SMTP hesapları gönder: şablonu belirli bir SMTP hesabı kullanmak için ayarlanabilir. Bu durumda posta kullanıcı etkileşimi olmadan (hızlı) gönderebilirsiniz. Multitasking farkında cihazlarda gönderme sıra arka planda işlenir.

Not: gönderme başarısız varsa, gönderme kuyruk görünümünde "Gönder" dokunarak yeniden deneyin.

Not: Mailer İletişim grupları kullanabilirsiniz. Bu gruplar yönetmek için iTunes üzerinden Mac ve senkronize Adres Defteri'ni kullanarak veya "İletişim Grouper" gibi uygulamaları kullanabilirsiniz.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Sign in to follow this  

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.