Jump to content
mogu42

iphone 4 şarj olurken dokunmatik sorunu

Konuyu değerlendir

Önerilen İletiler

arkadaşlar 2 gün önce iphone 4 aldım, biraz kullandıktan sonra şarja koydum. Sarjda ike telefonun dokunmatiği kafayı yiyor, dokunmadıgım yerlere basıyor. Şarjdan cıkarınca bir problem kalmıyor canavar gibi çalışıyor. Sorun nede anlayamadım

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

sorun orjinal olmayan şarj aletinizle alakalıdır.aynı sorun bendede wardı orjinal olmayan şarj aletleri telefonun dokunmatiğini verimli kullanmanızı engelliyor saygılar

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
hocam çok teşekkür ederim :) güzel bi tane almak gerekir, sıfır kutu içiydi şarjı fln ama neyse

Ram seviyeniz çok düşmüş olabilirmi ?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
sorun orjinal olmayan şarj aletinizle alakalıdır.aynı sorun bendede wardı orjinal olmayan şarj aletleri telefonun dokunmatiğini verimli kullanmanızı engelliyor saygılar

Kesinlikle şarj cihazından kaynaklı aynı problemi bende yasadım.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Dogubanktan gidip sarj aleti aldim sorunsuz simdi bide onerim sarj aletini alirken telefoncuda sarja takip deneyerek alabilirsn

Sent from my iPhone using Tapatalk

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Kesinlikle orjinal olmayan bir sarj cihazi kullanimindan kaynakli sorundur ram ile ilisik bir durum degildir orjinal sarj aleti kullaniniz saygilar ..

Emrah ATAKAN...

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

• Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

Önemli Bilgilendirme

Bu web sitesini daha iyi hale getirmeye yardımcı olmak için cihazınıza Çerezler yerleştirliyor.
Çerez ayarlarınızı düzenleyebilirsiniz, Aksi takdirde devam etmek için uygun olduğunuzu varsayarız.
Üyelik ve Forum Kurallarımız Lütfen inceleyiniz!