Jump to content
pilensee

iphone 4 ios 4.3.4 jailbreak sorunu

Konuyu değerlendir

Önerilen İletiler

meraba

ben yeni bir iphone 4 kullanıcısıyım be cihazım ingiltere çıkışlı sim kilitsiz aldığım kişi bana ios 4.3.3 jailbreak ini yaptı ve cihaz sorunsuz çalışıyodu. ben jailbreak yapmayı eski telefonumdan bildiğimden yeni ios4.3.4 versiyonu çıkınca onu update edip jailbreak ini yaptım fakat cydia beyaz ikonluydu sonra jailbreak in devamını yaptım cydia düzeldi ve açılıyodu fakat oradan categories uygulamasını indirmemle telefonumun kapnması bir oldu sadce apple logosu çıktı açılmadı telefon sonra pc ye bağlayıp şimdi restore yaptım gene telefonu açabildim fakat 2 kezde jailbreak yaptığımdada aynı sorunla karşılaştım şimdi gene jailbreak yapmakta teredütlüyüm lütfen bana yardım edin sorun ne ne yapmam gerek ??? :(

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
meraba

ben yeni bir iphone 4 kullanıcısıyım be cihazım ingiltere çıkışlı sim kilitsiz aldığım kişi bana ios 4.3.3 jailbreak ini yaptı ve cihaz sorunsuz çalışıyodu. ben jailbreak yapmayı eski telefonumdan bildiğimden yeni ios4.3.4 versiyonu çıkınca onu update edip jailbreak ini yaptım fakat cydia beyaz ikonluydu sonra jailbreak in devamını yaptım cydia düzeldi ve açılıyodu fakat oradan categories uygulamasını indirmemle telefonumun kapnması bir oldu sadce apple logosu çıktı açılmadı telefon sonra pc ye bağlayıp şimdi restore yaptım gene telefonu açabildim fakat 2 kezde jailbreak yaptığımdada aynı sorunla karşılaştım şimdi gene jailbreak yapmakta teredütlüyüm lütfen bana yardım edin sorun ne ne yapmam gerek ??? :(

ios 4.3.4 Untethered Jailbreak'in Cikmadigini Biliyordum.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

shsh kaydımı yok sanırım yani nasıl yapıldığını bilmiyorum o yüzden geri dönüşüm yapamam mı ve untethered ne zaman çıkar bir bilginiz var mı?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

İphone 4umu 4.3.4 update ettim yanlislikla simkilitsiz cihaz shsh kaydim var 4.3.3 nasil donerim. Aciklamali yazarsaniz cok sevinirim.simdiden tesekkurler.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Arkadaşlar cihazım 3gs ve 4.3.4 yüklü sorunsuz şekilde tethered jailbreak yaptım ve Installous u sorunsuz şekilde yüklüorum cydiada yüklendiği gözüküyor ancak menüde icon gözükmüyor be yapabilirim.untethered nezaman çıkar bide

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

4.3.3 e ait shsh kaydınızın olması gerekli varsa tinyumbrelladan start tts server çalıştırarak restore edin

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Merhaba arkadaşlar.

Genelde sorunlarımı yazışmalarınızı okuyarak çözümleyebiliyordum ama malesef bu sefer benimde çözemediğim bir sorunum var. iPhone 4'üme 4.3.4 jealibreak için gerekli dosyaları inirdim. Redsn0w u çalıştırıp ipsw dosyasını gösteriyorum. Yükleme sounsuzca bitiyor. Apel icon u çıkıyor, ardından hemen itunes iconu ve altında kablo resmine dönüyor. Sonra uğraş ki tekrar açabilesin. Tabi işlem her denememde buradan öteye geçemiyor. Üç farklı siteden ipsw dosyası indirdim, belki sorunludur diye. Rarlı dosyalardı ipsw ye de çevirdim. Ama üç denemem de aynı sonuç verdi malesef. İndirdiğim dosya isimleri ;

redsn0w_win_0.9.8b3

iPhone3,1_4.3.4_8K2_Restore

Biryerde hata var ama nerede. Yardımcı olursanız çok sevinirim. Keza şu an iPhone'm fabrika çıkış standardında. Yani ot gibi :( (Bu arada telefonum faturalı, Avea'dan)

İlgilenen arkadaşlarıma şimdiden çok teşekkür ederim.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

hosts dosyanızı açın ve içindeki herşeyi silin sonra aşağıdakini kopyalayıp kendi hosts dosyanıza yapıştırın ; hosts dosyasına burdan erişebilirsiniz ( C:\Windows\System32\drivers\etc) :

# Copyright © 1993-2009 Microsoft Corp.

#

# This is a sample HOSTS file used by Microsoft TCP/IP for Windows.

#

# This file contains the mappings of IP addresses to host names. Each

# entry should be kept on an individual line. The IP address should

# be placed in the first column followed by the corresponding host name.

# The IP address and the host name should be separated by at least one

# space.

#

# Additionally, comments (such as these) may be inserted on individual

# lines or following the machine name denoted by a '#' symbol.

#

# For example:

#

# 102.54.94.97 rhino.acme.com # source server

# 38.25.63.10 x.acme.com # x client host

# localhost name resolution is handled within DNS itself.

# 127.0.0.1 localhost

# ::1 localhost

74.208.105.171 gs.apple.com

bu işlem sonrası bilgisayarı yeniden başlatın ; sonra tinyumbrella son versiyonu açınız ve start tss server diyiniz.

sonrada cihazı dfu moda alınız

itunes shift restore tuşu ile original ipsw gösteriniz ve işleme dvm ediniz.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Harfiyen yazılanları yerine getirdim. Şimdide "error 1013" veriyor. "Exit recovery" yapıyorum ama yine usb kablo iconu na gelip kalıyor :(

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

hangi küçük programlar bulduysanız yazında bizde bilelim bilmeyen arkadaşlarıda bilgilendirmiş oluruz ne dersiniz

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Üzgünüm aaama 4.3.4 yüklediyseniz sh kaydınız olsa bile versiyonu indiremiyorsunuz.İndirseniz bile internet wifi yada ağ sorunu gibi sorunlar yaşıyorsunuz.Beklemeniz gerekiyor bir süre.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

• Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

Önemli Bilgilendirme

Bu web sitesini daha iyi hale getirmeye yardımcı olmak için cihazınıza Çerezler yerleştirliyor.
Çerez ayarlarınızı düzenleyebilirsiniz, Aksi takdirde devam etmek için uygun olduğunuzu varsayarız.
Üyelik ve Forum Kurallarımız Lütfen inceleyiniz!