Jump to content
ufaklık

jailbreak yaptım ama.. :S

Konuyu değerlendir

Önerilen İletiler

iphone 4 e jb yaptım ama bu jb yi nasıl kullanacagım bilmiyorum. hani ücretsiz full oyunlar nerde? zil sesleri nerde? temalar nerde? :confused: lütfen biri yardımcı olsun hiç birşey anlamış değilim bu cydiadan şu anda

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

hayırlı olsun artık önünüzde koca bir deniz var siz bardak bardak öğreneceksiniz. öncelikle crakli uygulamaları kurabilmeniz için cydia dan appsync 4.0+ kurmanız gerekiyor. alttaki linkte hem nasıl kuracağınız hakkında hem de cydia hakkında bilgiler var kolay gelsin

http://www.iphoneyardim.net/cydia_uygulama_tanitim/25576-cydia_kullanim_kilavuzu.html

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Appcake unutmayin, ancak belli başlı repolari ekleyin önce. Kolay gelsin

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

pardon ama repo ne? 7 aydır bu telefonu kullanıyorum ama anca appstoredan free ne cıkarsa onu indiriodum ben :S hiç birşeyden hiç bi bilgim yok benim :) bu cydianın türkçesini felan yapamazmı acaba bu türk hackerlar :D

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
:) hocam zoru basarmissisiniz yahu. jailbreakme.com a girip yeniden yukleyin. İphonedan yazdigim icin repo yazamiyorum ama maydin abimizin verdigi linki iyi inceleyin oradan gereken bilgilre ulasirsiniz.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Forumu incelemeniz yeterli aslinda,oyle 2 kelimeyle nasil anlatalimki?

Bu mesaj Forum Runner ile iPhonedan gönderilmiştir.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

• Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

Önemli Bilgilendirme

Bu web sitesini daha iyi hale getirmeye yardımcı olmak için cihazınıza Çerezler yerleştirliyor.
Çerez ayarlarınızı düzenleyebilirsiniz, Aksi takdirde devam etmek için uygun olduğunuzu varsayarız.
Üyelik ve Forum Kurallarımız Lütfen inceleyiniz!