Jump to content
erginkynr

installous 4

Konuyu değerlendir

Önerilen İletiler

benim sorunum su ben 2-3 haftadir söyle bi durumla karsi karsiyayim.installous 4 kururlu telimde ama dedigim gibi 2-3 haftadir programda bi yavaslama ve devamli sayfa acilmadi diye uyari veriyor.bu durum programdanmidir yoksa benim telimle ilgili bir durummu yadimci olursaniz sevinirim.simdiden tesekkürler.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
benim sorunum su ben 2-3 haftadir söyle bi durumla karsi karsiyayim.installous 4 kururlu telimde ama dedigim gibi 2-3 haftadir programda bi yavaslama ve devamli sayfa acilmadi diye uyari veriyor.bu durum programdanmidir yoksa benim telimle ilgili bir durummu yadimci olursaniz sevinirim.simdiden tesekkürler.

Eskiden bi server hatasi vardi Ama duzelttileer

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Eskiden bi server hatasi vardi Ama duzelttileer

sorun bendemidir ozaman ben hala program indiriyorum ama kuramiyorum yada ipa hatasi veriyo nasil bir durumdur 3 de kurdum ama sorunda iyilesme yok yardimci olursaniz sevinirim telde bisey olabilirmi??????

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
sorun genel,forumda herkes bundan yakınıyor ama yapacak bişey yok.

bende kendi telimden süphe etmeye basladim artik restore falan yapmayi düsünyoydum insallah genel bi sorundur ve bir an önce giderilir.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

peki bisey daha soracagim.ben önceden indirdigim ipalarida ifunbox dan installos a atip ordan kuruyorudum simdi onuda yapamiyorum.bu durumu nasil cözebilirim???????

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

• Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

Önemli Bilgilendirme

Bu web sitesini daha iyi hale getirmeye yardımcı olmak için cihazınıza Çerezler yerleştirliyor.
Çerez ayarlarınızı düzenleyebilirsiniz, Aksi takdirde devam etmek için uygun olduğunuzu varsayarız.
Üyelik ve Forum Kurallarımız Lütfen inceleyiniz!