Jump to content
iPhone A12 Cihazlar (iPhone XS, XS Max, XR) için 12.4 Unc0ver Jailbreak Yayınlandı !
Sign in to follow this  
Tra4nce

CallBar Kurulum / Videolu

Rate this topic

Recommended Posts

Süper bir Uygulamaymış tamda aradığım şey yanlız ilk defa bir uygulamanın telefonu komple resetlediğini gördüm :):)

Vede devamli safe mod sorunu yasayacak kullananlar. Deb ile ugrasmak istemeyenler "hackyouriphone.org" source den yukleyebilirler.

Edited by hasanateş

Süper bir Uygulamaymış tamda aradığım şey yanlız ilk defa bir uygulamanın telefonu komple resetlediğini gördüm :):)

nasıl resetlemek :)

Vede devamli safe mod sorunu yasayacak kullananlar. Deb ile ugrasmak istemeyenler "hackyouriphone.org" source den yukleyebilirler.

Valla ben DEB de SAfe mode sorunu yasamadım asıl source den ekleyince safe mode yapıyor :D

Deb olarak yükledim şuan bir sıkıntı yok

Teşekkürler

nasıl resetlemek :)

hayır normalde şimdiye kadar kullandığım bütün uygulamalar yüklendikten sonra sadece springboardu resetledi bu uygulama yüklenip bittikten sonra komple telefonu resetledi ve açılışı çok uzun sürdü belirtmek istedim kullanımda herhangi bir sorunla karşılaşmadım uygulama gayet güzel çalışıyor ayrıca hackyouriphone dan 4.0_fix olanı kurdum 4.3.3 fw üzerine otomatik olarak bigboss soursundakinide kurmuş yani iki tane callbar kurulu gözüküyor cydiada !!! şimdilik bir problem çıkarmadı emeklerinize sağlık

ben sadece debi kurdum calıştı bu kurulum klavuzu neden var onu anlamadım biri anlatırsa sevinrim ...

arkadaslar bende butun aramalar (kilit ekrani ve masaustu dahil) statusbarda gosteriyor uygulama icinde iyide obur turlu pek kullanisli olmuyor sadece bendemi boyle yoksa herkezdemi ayni

yoksa ayarlarindan birseymi yapacaz yardimci olursaniz sevinirim

Callbar ayarlarından use at lockscreen seçeneğini kapatırsan sadece tel acikken program çalışır

Saygılar,

Callbar ayarlarından use at lockscreen seçeneğini kapatırsan sadece tel acikken program çalışır

Saygılar,

cok tesekkur ederim sayende duzeldi

deb olarak yüklemek daha kolay aslında, basit kurulum yöntemidir,hele internetin veya wifi,nin olmadığı zamanlarda süper, safe mod sorunu,da olmadı bende ama, olanlarda belki çakıştığı başka tweak,ler olabilir, teşekkürler paylaşım için.

deb olarak yüklemek daha kolay aslında, basit kurulum yöntemidir,hele internetin veya wifi,nin olmadığı zamanlarda süper, safe mod sorunu,da olmadı bende ama, olanlarda belki çakıştığı başka tweak,ler olabilir, teşekkürler paylaşım için.

Rica ederim.

Kilit ekranında power tuşu calismiyor mesgule vermiyor.çalarken tel sesizdeyken sesliye getirince (arama kapansa dahi) tel kafayı yiyor zil sesi hiç susmuyor resp. yapana kadar, aramalarla ilgili yazilimlarla problemli, çok fazla düzeltme gerekiyor su an için kullanmanızı önermem.

uygulama ios b de sorunsuz calısıyor.tek sorun klıt ekranında cıkmaması ıcın ayar yapabılecegım ayar kısmı ayarlarda cıkmıyor:

Kilit ekranında power tuşu calismiyor mesgule vermiyor.çalarken tel sesizdeyken sesliye getirince (arama kapansa dahi) tel kafayı yiyor zil sesi hiç susmuyor resp. yapana kadar, aramalarla ilgili yazilimlarla problemli, çok fazla düzeltme gerekiyor su an için kullanmanızı önermem.

bende böyle bir sorun olmadı FW 4.3.3

Herhangi bir uygulama icindeyken komple ekranda arama gorunmuyor sadece ust bar kısımda cıkıyor arama

Callbar.jpg

ne işe yarıyo program tam olarak?

Arkadaşlar selamlar,

Şu linkteki : http://www.iphoneleaks.net/wp-content/plugins/download-monitor/download.php?id=181 deb dosyasını kurarsanız yeni versiyon çalışıyor,yalnız önce eski versiyonu ve fixini kaldırıp rebootlar bittikten sonra tekrar reboot etmeniz gerekli,şimdilik sorun yok gibi ama daha 1 saattir kullanıyorum patlar mı bilemem,

Saygılarımla...