Jump to content
Ozzi4242

Versiyon Yukseltme

Konuyu değerlendir

Önerilen İletiler

Arkadaslar BEnim bir sorum olacakti

iphone 4 4.3.1 ben bunu 4.3.3 e yukseltmek istiyorum firmware 4.3.3 indirdim ama restore etmek istedim itunes ile ama olmadi hata aliyorum 1012sanirsam veya 1016 daha sonra formunuzda dolastim ve ireb adli programin rehberini gordum okudum uyguladim ama sonuc gene hata 1013 veriyor sorum ben iphonumu nasil 4.3.1den 4.3.3 yukseltebilirim ?

ve restore ettigimde telefonun icindeki bilgiler applar filan hepsi silinir degil mi yani temiz bir format atmak istiyorum telefona

bazi sesli harfleri yazamadim kusura bakmayin klavyede yok Simdiden Tesekkurler Cevaplar Icin

tarihinde Ozzi4242 tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

4.3.4 yukleyebilirsiniz ancak. 4.3.3 icin shsh kaydinizin olmasi lazim.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

verdigin cevab biraz sacma 4.3.1 deylem 4.3.3 shs sini nasil alim o dedigin downgrade yaparken degilmiydi

tarihinde Ozzi4242 tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Saçma ise yazmayalım o zaman. Üslubunuza dikkat edin. Shsh kaydı alma konularına bir bakın bakalım.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
niye sacma degil mi ?:S yanlis birsey mi dedim tmm kabulumdur silin gitsin konuyu

En üst versiyonun SHSH kaydını alabilirsiniz, sorun yok. Örneğin 4.3.1'desiniz 4.3.4 kaydı alabilirsiniz şu an fakat daha önceden SHSH kaydınız yoksa tek seçenek tek açık SHSH kaydı olan 4.3.4 şu an itibariyle, yani 4.3.2 ve 4.3.3 SHSH kayıtları kapalı gibi. Bir de biraz daha sakin olalım beyler.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

buldum snowbreeze indirdim fw kurdum irebi calistirdim ve itunesdan snowbbreezden kurdugum fw sectim surunsuz yukledi 4.3.3 tesekkurler yanlis bilgilendirme icin hasanates

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Misafir
Bu konu kapalıdır ama konuya cevap yazmaya yetkiniz var görünüyor.

• Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

Önemli Bilgilendirme

Bu web sitesini daha iyi hale getirmeye yardımcı olmak için cihazınıza Çerezler yerleştirliyor.
Çerez ayarlarınızı düzenleyebilirsiniz, Aksi takdirde devam etmek için uygun olduğunuzu varsayarız.
Üyelik ve Forum Kurallarımız Lütfen inceleyiniz!