Jump to content
eskiya

Usb Tanımıyor.

Konuyu değerlendir

Önerilen İletiler

Merhaba.

Dün Iphone 4 üme resim ve müziklerimi attım sorunsuz olarak. Şarja taktım sabah şarjdan aldım. AKşam eve geldiğimde pc ye başladım. Bilgisayar hiç bir şekilde iphone u tanımıyor. ama aynı kablu ile şarj oluyor. Lütfen yardım edermisin çok sıkıcı bir durum.

IOS:4.3.3(8J2)

Modem firmware : 04.10.01

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

benımde basıma geldi aynı dert yeniden yükleme yapınca düzeldi muhtemelene cydia dan çekilen uygulamalardan biri neden oluyor. en son ne yuklediysen onları kaldırıp denıyebilirsin. yada sıfırdan kurulum,

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

ya kusura bakma aşırı derecede iphone icemisiyim:)

Bu yüklediğim proğremları şu titremeye başladığı ekranda çarpıdan silsem yeterlimidir?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Önce home+power (hard reset) ile cihaz kapanıp elma ekranı gelene kadar bekleyin, cihaz açılsın yeniden deneyin.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Jb'li ise cydia'dan değil ise app store'dan son yüklediklerinizi sırayla silmeyi deneyin, ancak her sildiğinizde teli yeniden başlatmanız gerekebilir. Önceliklede kablonuzda sorun olmadığına emin olun.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Yok olmadı malesef. Canım sıkıldı ya sabahtan beri. daha bir kere bile kullanamadım teli. Almanyadan 3 gün önce geldi. biri der bu baseband ta unlock yok pasaport la bile açtırsan kullanamazsın falan filan.

Çok sıkıldım çok :(

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Gevey pro ile kullanırsınız, forumda ben dahil bir çok kişi kullanıyor. Sanırım dostane nickli arkadaştan satın albilirsiniz.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Alıcaz artık onda yapacak bişeyimiz kalmadı sanırım ama. ha bu arada Gavey alsakta pasaport işlemi gerekecekmi?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

ya birde nette araştırdım da bu DFU modu flan varya onu denedim. O şekilde açınca telefonu pc telefonu algılıyor.

Sanırım donanımsal değil yazılımsal bir sorun var yanlış yorumlamadi isem.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

evet yazılımsal sorun ilk sayfada yazdıgım gibi sıfır kurulum gereklı.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

• Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

Önemli Bilgilendirme

Bu web sitesini daha iyi hale getirmeye yardımcı olmak için cihazınıza Çerezler yerleştirliyor.
Çerez ayarlarınızı düzenleyebilirsiniz, Aksi takdirde devam etmek için uygun olduğunuzu varsayarız.
Üyelik ve Forum Kurallarımız Lütfen inceleyiniz!