Jump to content
noobstudent

3G s İle Kulaklıkla müzik dinlediğim zaman yankılı ve derin bir ses geliyor

Konuyu değerlendir

Önerilen İletiler

Merhaba İyi günler ben kulaklıkla müzik dinlemek istedigimde derin ve yankılı bir ses geliyor telefondan müzik sesi normal ama insan sesi yankılı ve cok uzaktan gelıyor gıbı aynı kulaklık degıstırdım gene aynı sorun kulaklıgı baska telde denıyorum normal ayarlar>İpod>Eqolyzerdende düzü secıorm hepsnı denıorm gene aynı sorun yardımcı olabılırmısınız bana acaba sımdıden tesekkur edıyorum iyi calısmalar ;)

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Belki biraz garip gelecek ancak kulakligin juck kismi telefona iyi oturmadiginda sizin soylemis oldugunuz hatayi vermekte. Bumper kilif gibi aksesuarlar kullaniyorsaniz bunlara dikkat edin juckin oturduguna emin olun.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Herhangi Bir Kılıf Kullanmıyorum bilgisayar kulaklıgını taktım ses iyi gelıyor su an ama telefon kulaklıgı taktıgımda kotu gelıyor sanırım sorun kulaklıkta

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

juck tam oturuyorsa bile içinde toz kaldıysa temassızlık problemi yaşanabilir juck girişini temizlemeyi deneyin.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

• Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

Önemli Bilgilendirme

Bu web sitesini daha iyi hale getirmeye yardımcı olmak için cihazınıza Çerezler yerleştirliyor.
Çerez ayarlarınızı düzenleyebilirsiniz, Aksi takdirde devam etmek için uygun olduğunuzu varsayarız.
Üyelik ve Forum Kurallarımız Lütfen inceleyiniz!