Jump to content
assasin34

Iphone 4'u ne zaman satmali?

Konuyu değerlendir

Önerilen İletiler

bugun okudugum bir habere gore iphone 5 amerika'da eylul 5'te tum dunyada ise bir ay sonra ekim 5'te satilmaya baslanicakmis..gunlerde sasma olabilir muhtemelen bu aylar tutacaktir..3 gs'imi satip 4 almistim ama o zaman 4'un cikmasina cok az vardi..acaba su gunlerde iphone 4'u elimizden cikarmamiz ne kadar mantikli?piyasada 2.el siyah 32 gb iphone 4 1700-1800 tl civari..bu fiyat eylul gibi duser mi?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

resmi bir tarih olsa bende satarim ama bu apple ne yapicagi belli olmaz o aylarda cikartmaz filan telefonsuz kalmayalim :D

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

ios 5'in 4. betasi cikti zaten..muhetemelen onumuzdeki 1 ay icince kesin 1,belki 2 beta daha yayinlayacak ve artik final surumuyle birlikte iphone 5 gelecek..ben satip birkac ay evdeki dandik bi telefonla idare etmeyi dsunuyorum bile:)

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
ios 5'in 4. betasi cikti zaten..muhetemelen onumuzdeki 1 ay icince kesin 1,belki 2 beta daha yayinlayacak ve artik final surumuyle birlikte iphone 5 gelecek..ben satip birkac ay evdeki dandik bi telefonla idare etmeyi dsunuyorum bile:)

Madem fikir belli nedendir bu soru ?

Piyasa mı... İlginç düşünceler klubüne üye olmak isterim

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

2.telefon olarak iphone 4 kullanirsin,satmaya gerek yok bence tabi bütçenizi ona göre ayarlaman lazım

Sent from my iPhone using Tapatalk

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Madem fikir belli nedendir bu soru ?

Piyasa mı... İlginç düşünceler klubüne üye olmak isterim

ne diyosun kardes?ne piyasasi?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
ne diyosun kardes?ne piyasasi?

Sivri sinek saz. kardeşin değilim karıştırdınız.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş