Jump to content
daemon

4.3.3 sürümü kullanıyorum. aynı sürümü restore etmek istiyorum yardım...

Konuyu değerlendir

Önerilen İletiler

iphonum da 4.3.3 versiyon kullanıyorum. aynı versiyonu 4.3.4 yükseltmeden temiz restore etmek istiyorum bu yöntem de sanırım dfu modda yapılıyor. bu konu ile ilgili yardımcı olursanız sevinirim. ben sayfadan takip ettim uyguladım yapamadım...

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

4.3.3 için shsh kaydı alın, aksi taktirde yapmak mümkün değil, bu konu hakkında detaylı anlatımlar mevcut

saygılar,

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

arkadaşım shsh kaydım var. anlatımları da takip ettim uyguladım ama hata aldım. dfu moda da geçtim yapamadım bi türlü. bunu yapmamın nedeni ise bir tema yüzünden iconlarım siyah beyaz oldu. başka temada yüklenmiyor sırf bu yüzden restore edeceğim tlf. detaylı bu işi yapan arkadaşlar varsa yardımcı olurlarsa sevinirim...

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Eğer sorununuz sadece temadan kaynaklanıyorsa, winterboard kurulu sanıyorum sizde, winterboard'a girerek "select themes" seçin ve o temaya ait seçili şeylerin üzerine dokunarak pasif edin, sorununuz çözülecektir. Restore yapmanıza gerek yok. Bu arada temanızın adı neydi?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

arkadaşım winterboardan temayı pasif yaptım. temayı sildim olmadı winterboard sildim başka tema yüklüyorum o temayı da aktif yapmıyo ve iconların rengi bi türlü renkli halini almadı. siyah beyaz kaldı. senin bilgin var mı bu konuda...

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

tinyumbrelladan start tts server çalıştırarak aynı sürüme restore edebilirsiniz

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

• Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

Önemli Bilgilendirme

Bu web sitesini daha iyi hale getirmeye yardımcı olmak için cihazınıza Çerezler yerleştirliyor.
Çerez ayarlarınızı düzenleyebilirsiniz, Aksi takdirde devam etmek için uygun olduğunuzu varsayarız.
Üyelik ve Forum Kurallarımız Lütfen inceleyiniz!