Jump to content
Sign in to follow this  
samsed9

Lütfen yardim edin acil bir sorun çok korkuyorum!!!telefon açilmiyo elmada kaldi

Rate this topic

Recommended Posts

Arkadaşlar iphone 4 üme cydia yükledim içinden bir program yükledim sonra elma işareti çikti etrafinda mişey dönüyordu durdu ben de takildi diye kapattim sonra telefonu açmaya çaliştim elma işaretin de kaldi ne yapcam bu arada i tunese girmiyor görmüyor cihazi acill yardimm diliyorumm

Arkadaşlar iphone 4 üme cydia yükledim içinden bir program yükledim sonra elma işareti çikti etrafinda mişey dönüyordu durdu ben de takildi diye kapattim sonra telefonu açmaya çaliştim elma işaretin de kaldi ne yapcam bu arada i tunese girmiyor görmüyor cihazi acill yardimm diliyorumm

Korkmana gerek yok power tusuyla home tusuna yaniortadaki tusa ayni anda basili tut kapanip acilsin gene olmassa kapat telefonu bi 10 dk bekle isine basili tutup tekrar ac biraz bekle kendine gelir banada olmustu ilk 3gs aldigimda korkma

Ne kurdunuz?

Sent from my iPhone using Forum Runner

konu başlığı kurallara atkırı olduğundan kilitlenmiştir

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.