Jump to content
samsed9

Lütfen yardim edin acil bir sorun çok korkuyorum!!!telefon açilmiyo elmada kaldi

Konuyu değerlendir

Önerilen İletiler

Arkadaşlar iphone 4 üme cydia yükledim içinden bir program yükledim sonra elma işareti çikti etrafinda mişey dönüyordu durdu ben de takildi diye kapattim sonra telefonu açmaya çaliştim elma işaretin de kaldi ne yapcam bu arada i tunese girmiyor görmüyor cihazi acill yardimm diliyorumm

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Arkadaşlar iphone 4 üme cydia yükledim içinden bir program yükledim sonra elma işareti çikti etrafinda mişey dönüyordu durdu ben de takildi diye kapattim sonra telefonu açmaya çaliştim elma işaretin de kaldi ne yapcam bu arada i tunese girmiyor görmüyor cihazi acill yardimm diliyorumm

Korkmana gerek yok power tusuyla home tusuna yaniortadaki tusa ayni anda basili tut kapanip acilsin gene olmassa kapat telefonu bi 10 dk bekle isine basili tutup tekrar ac biraz bekle kendine gelir banada olmustu ilk 3gs aldigimda korkma

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Ne kurdunuz?

Sent from my iPhone using Forum Runner

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

konu başlığı kurallara atkırı olduğundan kilitlenmiştir

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Misafir
Bu konu kapalıdır ama konuya cevap yazmaya yetkiniz var görünüyor.

• Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...

Önemli Bilgilendirme

Bu web sitesini daha iyi hale getirmeye yardımcı olmak için cihazınıza Çerezler yerleştirliyor.
Çerez ayarlarınızı düzenleyebilirsiniz, Aksi takdirde devam etmek için uygun olduğunuzu varsayarız.
Üyelik ve Forum Kurallarımız Lütfen inceleyiniz!