Jump to content
burcuu

konum bilgisi

Konuyu değerlendir

Önerilen İletiler

telefonumda gerekli ayarları yapabilmem için o ayarlara sahip olmam lazım ama benm konum bilgisi ayarlarım yok ve bu yüzden bunu açamıyorum yardım eder misiniz ? versionumu da yüksettim 4.3.4 ama işe yaramadı konum servislerim de açık .. bi de modem olarak da kullanamıyorum bi şeyleri eksik yapıorum ama neyii yardım lütfeenn

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hattınız vodafone ise internet palaşımını vodafone tarafından engelleniyor ama cihazınız JB li ise Mywi 4 dü kurarak modem olarak kullanabilirsiniz... Konum bilgileri belki sınırlandırma da kapatılmış olabileceğinden yada aktif olmadığından dolayı çalışmıyor olabilir eğer bu iki yerde de yoksa belki yüklediğiniz bir App konum servislerini saklamış olabilir...

tarihinde amerikan tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

çok teşekkür ederim verdiğin bilgiler için konum servislerim açık haritada açık ama face açık değişmiş onu açtım bunun için teşekkürler modem olarak kullanabilmem için Mywi 4ü nasıl kurabilirm ????

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Mesela benim hattım avea aveada operatör internet paylaştırmayı engellemiyor yanlış hatırlamıyorsam turkcellde de öyle ama vodefone engelliyor ki eğer vodafoneden sonra hattınızı değişirseniz bile internet psylaşımının gelmesi için ağ ayarlarını sıfırlamanız gerekiyor...

EDIT: Cihazınızı 4.3.4 de yükseltmişsiniz onun için tam anlamıyla JB daha çıkmadı diye biliyorum

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Hattınız vodafone ise internet palaşımını vodafone tarafından engelleniyor ama cihazınız JB li ise Mywi 4 dü kurarak modem olarak kullanabilirsiniz... Konum bilgileri belki sınırlandırma da kapatılmış olabileceğinden yada aktif olmadığından dolayı çalışmıyor olabilir eğer bu iki yerde de yoksa belki yüklediğiniz bir App konum servislerini saklamış olabilir...

VODFONE kullanıyorum internet paylaşım kısıtlaması yok engellenme soz konusu değil engelleme olacağını sanmıyorum ama belki ek ücrete tabi tutulabilir bunuda VODAFONE, da hiç duymadım ama belki operatörler arası farklılık gösterebilir

Sent from my iPhone using Tapatalk

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

2 telefonum var ve iki farklı vodafone hattım vardı hangisine takarsam takıyim (7.9 liralık internet paketleri ve bedava kampayalar) 3g yi açtığım an internet paylaşımı gidiyordu hatta daha dün bir arkadaşın telefonunda aynı olayı yaşadım sonra vodafoneden birini iptal edip avea aldım denediğim bütün cihazlarda sıkıntı yapmadan çalıştı

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
VODFONE kullanıyorum internet paylaşım kısıtlaması yok engellenme soz konusu değil engelleme olacağını sanmıyorum ama belki ek ücrete tabi tutulabilir bunuda VODAFONE, da hiç duymadım ama belki operatörler arası farklılık gösterebilir

peki kardeşim senin cihaz vodafoneden filan alınma mı? Bu durumla çok uğraştım tecrübelerim bu sonuca çıkarttı beni bilgilerini paylaşırsan sevinirim :) saygılar

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
peki kardeşim senin cihaz vodafoneden filan alınma mı? Bu durumla çok uğraştım tecrübelerim bu sonuca çıkarttı beni bilgilerini paylaşırsan sevinirim :) saygılar

Evet VODAFONE dan aldım birazdan eve dönünce diğer cihazıma takip denerim suan deneme şansım yok, diğer cihazım simfree bide ondan deneyeyim bilgi veririm :)

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Tamam hocam tahminim vodafone dan almışındır diye sorun yapmıyordur yanılmıyorsam internet paketiyle veriyordu vodafone belki o yüzden sıkıntı olmuyordur :) Hocam diğer tele taktığınızda hücresel veriden internete bağlandığında gitmesi lazım sonucu bekliyorum :) saygılar

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

ben VODAFONE, dan aldıktan sonra paket iptali yaptım, internet paketine sonradan tekrar katıldım diğer cihaza takdığımdada sorun olmuyor denedim.

img0067u.pngimg0068d.png

img0011zbj.pngimg0012b.png

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hocam uğrasın ve bilgilendirmen için çok teşekkür ederim :) Peki internete girip veri dolaştınızmı yani veri trafiği oldumu hiç ?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Hocam uğrasın ve bilgilendirmen için çok teşekkür ederim :) Peki internete girip veri dolaştınızmı yani veri trafiği oldumu hiç ?

Rica ederim.

denedim gayet iyi sorun olmadı, resimleri de ekliyorum'ki paylaşımla ilgli bir sorun olmadı bende.

img0069.pngimg0070.png

img0014my.pngimg0015pf.png

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sağolasın hocam o zaman bendeki sorunun sebebi nedir onu çözmem lazım ama arkadaşlara getirdiğim cihazlarda da aynı olay oluyor belki geldiği ülke ile mi bağlantılı dubaiden aldığım telde mesela facetime yoktu cydia dan yüklediğim program ile tanıttım ama cihazlar FU ingden aldığımdakinde facetime direk çalışıyordu bu tarz bir şey mi diyecem ama o zamanda aveada da o sorun olmalıydı kafam çok karıştı :D yeni bir hipotez kurmak gerekiyor belli :) tekrar saygılar

EDIT: Hocam peki taktığın hattı iphone nu alırken mi verdiler yada belki operatör tarafından aktif edilmiş bir özellikte olabilir mi?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
çok teşekkür ederim verdiğin bilgiler için konum servislerim açık haritada açık ama face açık değişmiş onu açtım bunun için teşekkürler modem olarak kullanabilmem için Mywi 4ü nasıl kurabilirm ????
cydiadan insanelyi sourse unu ekleyin ordan kurabilirsiniz

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

• Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

Önemli Bilgilendirme

Bu web sitesini daha iyi hale getirmeye yardımcı olmak için cihazınıza Çerezler yerleştirliyor.
Çerez ayarlarınızı düzenleyebilirsiniz, Aksi takdirde devam etmek için uygun olduğunuzu varsayarız.
Üyelik ve Forum Kurallarımız Lütfen inceleyiniz!