Jump to content
detroit21

iphone 3g gamecenter 4.2.1

Konuyu değerlendir

Önerilen İletiler

iphoneyardim repodan indirdigim 4.2.1 airplay and gamecenter :

Airplay yok sanirsam yada calismadi

Gamecenterdede aciyorum yukleniyor diyor kaliyor orada ne yapmam gerekir yardimci olursaniz sevinirim .:confused:

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Abi repodan GCPatch - iPhone 3G de kurman gerekiyordu.

Kurduysan ve çalışmadıysa şu adımları takip et:

iFunBox indir: http://dl.i-funbox.com/ifunbox_en.zip

Daha sonra Cydia'ya gir ve GameCenter and AirPlay i sil. Sonra cihaz respring yapacak ve o ortada dönen şey hiç durmadan dönecek. Cihaz açılmaz ama Engineer79 abimizin verdiği konudaki dosyaları gerektiği yerlere atarsan cihaz açılır. Daha sonra insanelyi veya xsellize repodan sadece GameCenter yazan ve Author kısmında Apple yazan programı kur. Masaüstüne GameCenter simgesi gelir ama girmeye çalıştığında semi menüye atar. Daha sonra Cydia'da bizim repodan O Gamecenter AirPlay i kur. GCPatch kurulu olsun. Gene de çalışmazsa çalıştırmanın yolu restore gibi görünüyor.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

ifunboxdan atarsam 0755 mi ne onlari ayarlamama gerek kalmazmi ? ve hic silmesem direkt xsellize den gamecenteri indirsem olurmu + sildim diyelim respringde takili kaldi o sirada nasil ifunboxdan dosya atayim o dosyalari simdi atarsam calisabilirmi ?

Edit:tesekkur etmeyi unuttum ozur dilerim Cok tesekkurler yardiminiz icin.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Ben 0755 yapmadım ve WinScp den baktığımda zaten 0755'di. Respring döngüsüne girdiğinde sadece cihaz açılmaz. Yani SpringBoard gelmez. Bilgisayardan erişebilirsiniz hatta arama yaptığınızda çalıyor bile:D

Direk XSellize'den yüklemeyi hiç denemedim.

Rica ederim:)

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Tekrardan tesekkurler ama yukleniyorda kaldi fakat senin dedigin gibi degilde silmeden yaptim bugunde yapamam sanirsam baska zamana kaldi (usb kablosu bozuldu).Tekrardan ilginize tesekkurler.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

• Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

Önemli Bilgilendirme

Bu web sitesini daha iyi hale getirmeye yardımcı olmak için cihazınıza Çerezler yerleştirliyor.
Çerez ayarlarınızı düzenleyebilirsiniz, Aksi takdirde devam etmek için uygun olduğunuzu varsayarız.
Üyelik ve Forum Kurallarımız Lütfen inceleyiniz!