Jump to content
bugs34

Yurtdışı Iphone4 Yapılması Gerekenler

Konuyu değerlendir

Önerilen İletiler

Merhabalar

Yarın elime yurtdışından bir iphone 4 gelicek simfree.

Bunun kurulumu yapılmadı burda yapılıcak.Birde pasaporta kaydı yapılcak.

Hangisini önce yapmamız gerekiyo önce pasaport kaydı mı , kurulum mu ?

Birde micro sim kart olayı var.Micro sim kart olmadan kurulum yapamıyor muyuz ?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Önce pasaport kaydını yaptırmanız lazım. Kuruluma gelince eğer telefondaki baseband 01.59.00 ise micro sim kart olmadan Ultrasnow uygulamasıyla hattı getirebilirsiniz ama değilse mecburen micro sim kart almanız lazım (Gevey) çünkü 01.59.00 üstü basebandlar için Ultrasnow (unlock) yok.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Önce pasaport kaydını yaptırmanız lazım. Kuruluma gelince eğer telefondaki baseband 01.59.00 ise micro sim kart olmadan Ultrasnow uygulamasıyla hattı getirebilirsiniz ama değilse mecburen micro sim kart almanız lazım (Gevey) çünkü 01.59.00 üstü basebandlar için Ultrasnow (unlock) yok.

simfree cihaz oldugundan gevey gerek yoktur..

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

bişi de ben sorayım. benim cihaz amerika at t den alınma. sürüm yükseltmek istiyorum fakat elimde at t kart yok. halledebilir miyim tek başıma bi yöntemle. kart aktivasyonu falan gerekiyormuş çok bilgim yok açıkçası :S ayrıca 4.3.3 yapmak istiyorum. ishshit ile shsh kaydını almıştım nasıl yapabilirim. ?? çok teşekkürler.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
bişi de ben sorayım. benim cihaz amerika at t den alınma. sürüm yükseltmek istiyorum fakat elimde at t kart yok. halledebilir miyim tek başıma bi yöntemle. kart aktivasyonu falan gerekiyormuş çok bilgim yok açıkçası :S ayrıca 4.3.3 yapmak istiyorum. ishshit ile shsh kaydını almıştım nasıl yapabilirim. ?? çok teşekkürler.
basebandiniz kaç?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
04.10.01 gevey ile kullanıorum.
gevey kullanıyorsunuz sanırım 4.3.3 e ait shsh kaydınız varsa tinyumbrelladan start tts server çalıştırarak restore ediniz

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş