Jump to content
Leoo

iphone4 simkilitlendi

Konuyu değerlendir

Önerilen İletiler

Arkadaşlar benim kuzen yurtdışından iphone 4 almıştı.cihazı bilmeden itunesten 4,3,4 e yükseltmiş önceden 4,0,2ydi.şimdi baseband 04.10.01 simkilitli diyor acaba bunu tiny umbrealla ile geri dönüş yapabilirmiyim yada nasıl bir yol izlemem lazım yardımcı olursanız sewinirim.tüm ssh kayıtları mevcuttur cydiada.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Tiny umbrella yı calistirip "start tss server" a basın. Bu sekilde bırakıp iTunes ile shift+restore yapıp 4.3.3 gösterin. Olmazsa aynı işlemi dfu modda tekrarlayın.

Cihaz eski sürümlere shsh varsa doner ama baseband düşmeyeceği için sim kilitli kalır. Gevey kullanmanız şart artık.

Sent from my iPhone using Forum Runner

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Tiny umbrella yı calistirip "start tss server" a basın. Bu sekilde bırakıp iTunes ile shift+restore yapıp 4.3.3 gösterin. Olmazsa aynı işlemi dfu modda tekrarlayın.

Cihaz eski sürümlere shsh varsa doner ama baseband düşmeyeceği için sim kilitli kalır. Gevey kullanmanız şart artık.

Sent from my iPhone using Forum Runner

çok teşekkür ederim deneyip bi sorun olursa size geri dönüş yaparım ben geveysiz olabilir belki die düşünmüştümde.yani yeni bir unlock çıkana kadar beklicez gevey kullanarak dewam edicez teşekkürler

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

simfree biliyordum değilmiş :(

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
amerika :) gevey şart

çok teşekkür ederim.herşeyi aynı duruodu itunesten güncelleyince böle oldu geveyden başka çözüm bulunmuyor.ßide geveyi nerden nası alabilirim çeşitleri modelleri warmı fiyatı nedir ?saygılar

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
çok teşekkür ederim.herşeyi aynı duruodu itunesten güncelleyince böle oldu geveyden başka çözüm bulunmuyor.ßide geveyi nerden nası alabilirim çeşitleri modelleri warmı fiyatı nedir ?saygılar
hangi şehirdesiniz?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

istanbuldayım alırken geveylerin çeşitleri falan diolar 112 arayan aramayan vs ne diyip almam lazım fiyatları nedir saygılar

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

son çıkan suprame 50 tl civarı bir fiyatı var alıyorum satıyorum bölümüne bakın 45 tl ye görmüştüm

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
son çıkan suprame 50 tl civarı bir fiyatı var alıyorum satıyorum bölümüne bakın 45 tl ye görmüştüm

teşekkürler

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş