Jump to content
djkemo25

iphone 4 4.3.4 jailberak Sorunu

Konuyu değerlendir

Önerilen İletiler

kalır tabi,çünkü jb yöntemi tehrered, şimdi tekrar redsnow çalıştırın,cydia seçim ekranında install cydia değilde just boot tethered seçin ve devam edin,açılacaktır.

unutmayın her telefon kapattıgınızda bu şekilde açmanız gerek.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
peki bunu normal acilipkapanmaya cevirmenin yolu yokmu?
versiyonunuz ne?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
eski bir versiona cevirmenin yoludami yok?
alınan shsh kayıtları 4.3.4 yüklenince işe yaramıyor

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Son bir soru basini agrittim ama , jailbreaksiz normal hale nasil cevirebilirim, bir bu orange simkart simlocklu onun icin aktive edemiyorum, jailbreaksiz sadece aktiveli bir sey yokmu?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

eger telefonunu itunese baglar ve restore edersen,jailbreaki kaldirmis olursun ( once backup al sonra onu atarsin ) . 2. olarakda bende orange hat ile kullaniyorum , musteri hizmetlerini arayarak telefonun imei numarasini , aldigin orange numarasini ve pay as you go ise €20 karsiliginda unlock ( simkilitsiz ) hale getiriyorlar

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
alınan shsh kayıtları 4.3.4 yüklenince işe yaramıyor

fakat ben 4.3.4' den 4.2.1 döndüm . acaba şunu mu diyorsunuz 4.3.4 yüklü iken shsh alsaydım dönemeyecekmiydim , çünkü benim shshlar çok daha önceden alınmıştı

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
fakat ben 4.3.4' den 4.2.1 döndüm . acaba şunu mu diyorsunuz 4.3.4 yüklü iken shsh alsaydım dönemeyecekmiydim , çünkü benim shshlar çok daha önceden alınmıştı
yok öyle değil 4.3.4 teyken 4.3.3 için alınanlar işe yaramıyor

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
yok öyle değil 4.3.4 teyken 4.3.3 için alınanlar işe yaramıyor

bende aynen böyle yaptım 4.3.3 ün shsh kaydı aldım geri dönüyorum fakat itunes ve kablo işaretinde kalıyor jb yapıyorum düzeliyo fakat servis yok ne yapmamı önerirsiniz ?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
bende aynen böyle yaptım 4.3.3 ün shsh kaydı aldım geri dönüyorum fakat itunes ve kablo işaretinde kalıyor jb yapıyorum düzeliyo fakat servis yok ne yapmamı önerirsiniz ?
custom 4.3.3 kurunuz ireb ile

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş