Jump to content
Guest Silinmiş Üye

İos 5 beta 4 ile gelen ses sorunu

Konuyu değerlendir

Önerilen İletiler

Guest Silinmiş Üye

Arkadaşlar ios 5 çıktığı günden itibaren tüm betaları kullanıyorum son olarak ios 5 beta 4 yükledikten sonra yaşadığım bir sorunu sizlerle paylaşmak istiyorum benimle aynı sorunu yaşayan arkadaşlar varsa yazarlarsa memnun olurum.

Soruna gelelim dün ios 5 beta 3 ten beta 4 e geçtim ve bugün fark ettimki cihazımın hoparlörü bazen çalışıyor bazen çalışmıyor şöyleki hoparlör çalışıyor cihazın sesi çıkıyor bir süre sonra ses tamamen kesiliyor ne bildirimler ne mesajlar ne çağrılarda nede kilit sesleri vs yani cihaz tamamen susuyor bir süre böyle devam ediyor aradan biraz zaman geçtiğinde ses tekrar geri geliyor ios 5 beta 3 ten beta 4'e yükselttiğim için sorunun beta 4 te olduğunu düşündüm ve beta 3 geri dönmeye karar verdim.

Öncelikle pc den itunes beta 4 ile ilgili herşeyi kaldırdım sildim kayıt defteri dahil olmak üzere yani pc mi daha önce pc ye itunes hiç kurulmamış hale getirip tekrar itunes beta 3 kurdum ve cihazıma hiç hata almadan ios beta 3'ü kurdum ama sorun düzelmedi cihazın sesi aynı şekilde gidip gelmeye devam etti ( halbuki ios 5 beta 3'ü yaklaşık 15 gün kullandım beta 4'e geçene kadar hiç böyle bir sorunla karşılaşmadım) yine durmadım yine itunes 10.5'i kaldırarak itunes 10.4'ü kurdum ve cihazıma bugün yayımlanan ios 4.3.5'i kurdum ve sorun ortadan kalktı cihazımda şuan ses ile ilgili hiçbir sorun yok acaba bu bir bugmudur aynı sorunu yaşayan oldumu ve ios 5 beta 3'e geri dönmeme rağmen neden sorun devam etti ios 5'e oldukça alıştım ve açıkcası ios 4 kullanmak istemiyorum çözüm önerilerinizi ve yorumlarınızı bekliyorum.

Saygılar.

Not : İos 5 beta 4'ü farklı farklı kaynaklardan 3 defa indirip denedim indirmiş olduğum fw lerde sorun olduğunu düşünmüyorum.

İletiyi paylaş


İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Ben sadece beta 1 yükledim sonra beta 4 kurdum ama hiçbir sorun yok bende sorun kurulumlarda olabilir bence. JB de yaptım hiçbir sorun yok gayet memnunum.

İletiyi paylaş


İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

    Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

×

Önemli Bilgilendirme

Bu web sitesini daha iyi hale getirmeye yardımcı olmak için cihazınıza Çerezler yerleştirliyor.
Çerez ayarlarınızı düzenleyebilirsiniz, Aksi takdirde devam etmek için uygun olduğunuzu varsayarız.
Üyelik ve Forum Kurallarımız Lütfen inceleyiniz!