Jump to content
nayukan78

İphone 4 4.2.1 den 4.3.3 e geçmek

Konuyu değerlendir

Önerilen İletiler

çok önemli değilse geçmenizi tavsiye etmem. 4.2.1 hızlı çalışan bir versiyon ben yükselttiğime pişmanım. eğer merak ediyorum geçicem derseniz custom 4.3.3 ile restore ederek geçebilirsiniz. basebandınız yükselmemiş olur.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
çok önemli değilse geçmenizi tavsiye etmem. 4.2.1 hızlı çalışan bir versiyon ben yükselttiğime pişmanım. eğer merak ediyorum geçicem derseniz custom 4.3.3 ile restore ederek geçebilirsiniz. basebandınız yükselmemiş olur.
Hocam şarj süresinde farklılık olduğunu söylediler o yüzden geçmek istiyordum.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

ben bi fark göremedim hocam onun için gerek yok. 4.2.1 de ram 380 lerde gezerken 4.3.3 te 340 ı zor görüyor. çok bi fark yok. ama merak ediyorsanız geçim. cihaz jb li olduktan sonra şarj akar.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
ben bi fark göremedim hocam onun için gerek yok. 4.2.1 de ram 380 lerde gezerken 4.3.3 te 340 ı zor görüyor. çok bi fark yok. ama merak ediyorsanız geçim. cihaz jb li olduktan sonra şarj akar.
O zaman gerek yok hocam en iyisi ios 5 i bekleyeyim yada onu öneriyormusunuz ve jailbreak çıktı mı?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

aynen. ios 5.0 final sürümünü bekleyin. betalar sorunlu biliyorsunuz. betalar için jailbreak var ancak tethered. ben betalardan zahmetli şekilde 4.3.3 e döndüm ve artık final sürümü ve untethered jb çıkmadan dokunmicam.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

4.2.1 - 4.3.2 - 4.3.3. - 4.3.4 sürümlerini kullandım ip4' de .kesinlikle geçmenizi tavsiye etmem . en stabil sürüm 4.2.1 ve şu an cihazım 4.2.1' e geri döndü . şarjda fark eden bir şey yok olsa da alt tarafı 1-2 saat birşeydir , hadi 1-2 gün olsa denemeye değer . zaten 1 günden fazla şarjı giden iphone hiç görmedim , takıverin şarja gitsin :)

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Arkadaşlar yardımlarınız için teşekkürler.tethered ve Untethered in farkı ne benim telefonum sim kilitsiz hangisi oluyor?

tethered bağımlı untethered bağımsız jb' dir . yani tethered yaparsanız cihaz bilgisayara bağımlı kalır her kapadıktan sonra açmak için sadece pc yardımı ile açabilirsiniz , biraz sıkıntılı yani . untethered sorunsuz .

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

• Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

Önemli Bilgilendirme

Bu web sitesini daha iyi hale getirmeye yardımcı olmak için cihazınıza Çerezler yerleştirliyor.
Çerez ayarlarınızı düzenleyebilirsiniz, Aksi takdirde devam etmek için uygun olduğunuzu varsayarız.
Üyelik ve Forum Kurallarımız Lütfen inceleyiniz!