Jump to content
Epigraf

API Error ve Cydia Hatası

Konuyu değerlendir

Önerilen İletiler

Merhabalar ben foruma yeni üye oldum, herkese güzel paylaşımlar..

Bir süredir iphone 3G JB'li telefonumda installous'da API hatası alıyordum, uygulama indiremiyordum. Yurtdışından iphone 4 aldım, dün bir sorun yoktu ama bugün yine installous API Unavailable Error veriyor. Cydia Source'dan herhangi bir şey indiremiyorum orada da hata veriyor bu durum normal midir yoksa restore yapıp tekrar mı Jailbreak yapayım.

Jailbreak'i jailbreak.me sitesinden yaptım. Bu yüzden olabilir mi?

Teşekkürler..

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

aynı sorunları bende yaşıyordum 4.3.3 te ama bugun itibari ile herhangi bir sorun yaşamıyorum. Nasıl oldu ama hiç bilmiyorum belki yüklediğin source adreslerinden olabilir.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
aynı sorunları bende yaşıyordum 4.3.3 te ama bugun itibari ile herhangi bir sorun yaşamıyorum. Nasıl oldu ama hiç bilmiyorum belki yüklediğin source adreslerinden olabilir.

Herkesin bildiği sourceları yükledim işin tuhafı yeni source yükleyemiyorum tamamen hata veriyor cydia ve installous

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

evet bendede oyle bazen açılıyo fakat download ta sadece app store çıkıyordu biraz bekleyince diğerleride geliyodu bende genel bir sorun olduğunu okudum

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

• Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

Önemli Bilgilendirme

Bu web sitesini daha iyi hale getirmeye yardımcı olmak için cihazınıza Çerezler yerleştirliyor.
Çerez ayarlarınızı düzenleyebilirsiniz, Aksi takdirde devam etmek için uygun olduğunuzu varsayarız.
Üyelik ve Forum Kurallarımız Lütfen inceleyiniz!