Jump to content
dbmaster

SHSH Kaydı hakkında, bana garip geldi. Sizce ?

Konuyu değerlendir

Önerilen İletiler

arkadaşlar i4 cihazımda 4.3.3 JB kullanıyorum hiçbir sorunum yok ama bu cydia habire shsh kaydı alıp duruyor benden habersiz ve kurulu olmayan sürümlerin kayıtlarınıda almaya başladı ben anlam veremedim. kurulu olmayan sürümlerin kaydı alınıyormu ?

Screenshot arkadaşlar bir bakın !

Saygılar teşekkürler...

img_0460.png

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
arkadaşlar i4 cihazımda 4.3.3 JB kullanıyorum hiçbir sorunum yok ama bu cydia habire shsh kaydı alıp duruyor benden habersiz ve kurulu olmayan sürümlerin kayıtlarınıda almaya başladı ben anlam veremedim. kurulu olmayan sürümlerin kaydı alınıyormu ?

Screenshot arkadaşlar bir bakın !

Saygılar teşekkürler...

Evet, cydia shsh kayıtlarını otomatik alır. Bunu siz kendiniz onaylıyorsunuz zaten. Belki hatırlanıyorsunuz ama, ilk jb yaptıktan sonra cydia' yı açtığınızda size soru soruyor: "Make my Life Easier" siz buna onay verdiniz ve artık otomatik olarak sizin adınıza kayıt alıyor. İsterseniz o sürümü hiç yüklemeyin farketmez. Alması da çok çok iyi zaten. Endise etmeyin ;)

Sent from my iPhone using Forum Runner

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Rica ederim. Ama yine de işi sağlama almak için yeni sürüm çıktığında kontrol etmekte fayda var.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Muhakkak bakmadan em ufak bir eylem bile yapilmamali. Yanlislikla surum yukseltip sonra geri donusu olmayan yollara giren cok arkadas oldu...

Sent from my iPhone using Tapatalk

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

• Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

Önemli Bilgilendirme

Bu web sitesini daha iyi hale getirmeye yardımcı olmak için cihazınıza Çerezler yerleştirliyor.
Çerez ayarlarınızı düzenleyebilirsiniz, Aksi takdirde devam etmek için uygun olduğunuzu varsayarız.
Üyelik ve Forum Kurallarımız Lütfen inceleyiniz!