Jump to content
engineer79

Worms Special Edition v1.0.2 (MAC)

Konuyu değerlendir

Önerilen İletiler

Worms Special Edition, Worms serisinin PC'deki yeni sürümü Worms Reloaded oyununun MAC Store versiyonudur.

>http://www.youtube.com/watch?v=kPDzYX02CfM

Minimum Sistem Gereksinimleri:

MAC OSX 10.6 (Lion ve Mt. Lion OS uyumludur.)

Intel Core Duo 1.83 GHz İşlemci

1 GB RAM Sistem Belleği

Nvidia Geforce 8600 veya Radeon X1600

Oyun Linki:

FreakShare - Easy One-Click File Hosting

Alternatif Linkler:

Download WSE102.zip - WEBSITENAME

Deposit Files

Freakshare ve Shragle linklerinin Ortak RAR Şifresi: mojado (Diğer linkler için şifre yoktur.)

Torrent linki için;

http://torcache.net/torrent/498ECDDEF8FFFE17C2ABB33E8B026F7624275243.torrent?title=[kat.ph]worms.special.edition.1.0.mac.app.store

Saygılar.

tarihinde engineer79 tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Paylaşımlarınız için teşekkürler.Rar dosyasından worms.app çıkıyor.Ama tıklayınca açılmıyor.Acaba farklı bir çalıştırma yöntemi mi var? Teşekkürler

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Paylaşımlarınız için teşekkürler.Rar dosyasından worms.app çıkıyor.Ama tıklayınca açılmıyor.Acaba farklı bir çalıştırma yöntemi mi var? Teşekkürler

Ekran kartiniz nedir?

Tapatalk kullanılarak iPhone'umdan gönderildi.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
hd 3000 i5 2.4 yeni 13.3 inch macbook pro

Sorun Intel HD kartinizdan muhtemelen. Intel kartlarda çalışmıyor sistem gereksinimlerine bakarsanız.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Alakanız için çok teşekkür ederim.Sağolun

Rica ederim. Daha bir çok oyun var ilginizi çekebilecek bölümümüzde, illaki çalıştırabileceğiniz bir veya birkaç tane bulabilirsiniz.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
torrenti indiriyorum ama surekli zip dosyasi her acisimda bir tane daha zip dosyasi aciliyor torrenti nasil aktif edicem

Hasarlı inmiştir; bastan indirin. Torrent indirme programı olarak ta Transmission kullanın.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Hasarlı inmiştir; bastan indirin. Torrent indirme programı olarak ta Transmission kullanın.

gene ayni torrent dosyasini en az 20 kere bastan indirdim ama surekli kendi icerisinde acilan zip dosyasi cikiyor sonsuz bir donguye giriyor

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
gene ayni torrent dosyasini en az 20 kere bastan indirdim ama surekli kendi icerisinde acilan zip dosyasi cikiyor sonsuz bir donguye giriyor

Yeni Torrent linki ekledim ilk mesaja, bir de ondan deneyin. Aynı zamanda uyarmış ta olayım; bu oyun Mt. Lion uyumlu olmayabilir.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Yeni Torrent linki ekledim ilk mesaja, bir de ondan deneyin. Aynı zamanda uyarmış ta olayım; bu oyun Mt. Lion uyumlu olmayabilir.

torrent indirmeye basladi suanda ML kullaniyorum oyun acilirsa gene buraya yazarim yeni torrent icin tesekkür ederim

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
torrent indirmeye basladi suanda ML kullaniyorum oyun acilirsa gene buraya yazarim yeni torrent icin tesekkür ederim

Ben yeni denedim, sorunsuz çalışıyor 10.8.4'te. Rica ederim.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

10.8.4 bende denedim simdi sorunsuz calisiyor süper oyun ya cok seviyorum worms u paylasim icin tekrar tesekkür ederim :D sanırsam buradaki cogu oyunu indirip pc kurucam :D

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş