Jump to content
Sign in to follow this  
freestaff

iphone internet problemi

Rate this topic

Recommended Posts

Merhaba arkadaslar acikcasi uzerinde ugrastigim bir sorun var ama bir turlu cozumleyemedim iphone 4 umde hangi versionda hangi program ile denediysem gerek pda gerek hot mywi gerekse iphonun kendi internet paylasimi ama bir muddet sonra herzaman bilgisayarda internetin kopma sorunuyla karsilasiyorum kendi kendime dusundum dedim windows driverlariyla ilgili olabilirmi bu sefer kollari sivadim be ununtu(linux) te 2 gun ugrasip paylasimi sagladim ama yine sonuc husran dedim bu isi sorunsuz bir sekilde en iyi mac te kullanirim ama sonuc yine husran mac tede ayni sekilde kopmalar yasiyorum acabaa dedim sorun operatorde mi 3 ayri operatorude denedim ama yine husran dedim son olarak sorun benim telefonumda arkadasin ip4 uyle denedim ama bir turlu bu sorunu asamadim benim gibi bu sorunu yasayan baska arkadaslar da varsa ve cozumu bulduysalar yardimlarinizi bekliyorum...

Kopma telefondami yasanior pc demi anlayamadim

Benim iPhone gonderdi :P

Belki veri trafiğinden telefon sıkıntı yapar diyeceğim ama ip4 lerde wireless n teknolojisi (Geniş band) var ondan kaynaklazmaz ama ben kurduğunuz bir programdan kaynaklanıyordur diye düşünüyorum ?

arkadaşlar benim sorunun biraz farklı ama yeni bir konu başlığında değilde burdan sormak istedim yeni aldığım

iphone 4 ile wirilles üzerinden internete bağlanmakta guçluk çekiyorum

zayıf sinyalleri almıyor

aynı iphone 4 yanında çok bir şekilde bağlandığı ağa benim telefonum bağlanmıyor

telefonum iphone4 16 gb jb geveyli

bu konuda yardımcı olursanız sevinirim teşekkurler.

Bu sorun forumda bir arkadaşta da olmuştu ABD den aldığı iphone 4 ün wireless antenini bağlamamışlar ama o cesaret edip kendisi telefonu açıp bağlantıları tamamlamıştı ve telefonu jelatinli almasam başkası içini kurcaladığını söyleyebilirdim diyordu yani donanımsal bir sorun olabilir

EDIT: http://www.iphoneyardim.net/iphone_yardim_soru-cevap/7498-iphone_4_maceralari_-_2_wifi_problemi.html

sorunu cozmus bulunmaktayim sorunun kaynagi iphone 4un gsm cipinde cihazi klimanin karsisina koydugum zaman isinmadigi icin bu sorunla karsilasmamaktayim...