Jump to content
hilmicansali

Iphone4 umu versiyon yukselticem uygulama yedekleme hakkinda bilgi istiyorum

Konuyu değerlendir

Önerilen İletiler

Apple iphone 4 4.3.2 geveyli telefonum var versiyonunu 4.3.3 yapmak istiyorum resimlerimi aldim contacts tamam bir tek uygulamalarimi nasil 4.3.3 yaptigimda geri yukleyebilirim? Installoustan yukledim tum uygulamalarimi itunes a da attim yani apps de gozukuyorlar 4.3.3 yaptigimda sync yaptigim da geriye yuklenir mi ?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

appsync 4+ yükledikten sonra evet yüklenecektir, ayrıca ipalarınız pcde Music\iTunes\iTunes Media\Mobile Applications uzantısındadır.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

tiny umbrella dan shsh kayıtlarıma bakmak ıstedım

'request SHSH from cydia '' is currently set

this can cause issues if you are trying to save current SHSHs as cydia is no longer able to reliably proxy SHSH requests

please change your settings in ' advanced'tab and click the 'apply changes' button or use the edit menu to apply changes yazıyor ,ok dıyorum bu sefer'you currently have 'set hosts to cydia on exit'set.if you are having issues restoring you need to uncheck this box and'apply changes.

BE WARNED! if you restore apple stick firmware your baseband can and likely will be updated yazıyor ama tiny umbrella da da yanı arkasında da 'General'da iPhone4 4.2.1 (8C148)-1299463697710

iPhone4 4.3

iPhone4 4.3.2

iPhone4 4.3b2 iPhone4 4.3b3 bunlar gozukuyor

save shsh dedım. ne yapmalıyım sımdı

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

• Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

Önemli Bilgilendirme

Bu web sitesini daha iyi hale getirmeye yardımcı olmak için cihazınıza Çerezler yerleştirliyor.
Çerez ayarlarınızı düzenleyebilirsiniz, Aksi takdirde devam etmek için uygun olduğunuzu varsayarız.
Üyelik ve Forum Kurallarımız Lütfen inceleyiniz!