Jump to content
gecirdek

telefonu kullanamıyorum lütfen yardım

Konuyu değerlendir

Önerilen İletiler

3gs ipad basebandlı (6.15)telefonda versiyon değişimi sonrası simi okumamaya başladı.aranıyor diyor ve bir süre sonra servis yok yazısı çıkıyor.defalarca dowgrade yapmama farklı versiyonlara geçmeme rağmen sıkıntı geçmedi.ayarlardan operatore girince otomatik seçeneği aktif oluyor ve başka bi işlem yaptırmıyor ve bir süre sonra "ağ listesi yüklenemdi"diyor aşağıdaki resimde görüldüğü gibi.ultrasn0w u da defalarca kaldırdım hatta ipad basebandına tekrar geçtim redsn0w 09b5 ile ama olmuyor olmuyor olmuyor.....post-8651-13786390043392_thumb.jpg

tarihinde gecirdek tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
3gs ipad basebandlı (6.15)telefonda versiyon değişimi sonrası simi okumamaya başladı.aranıyor diyor ve bir süre sonra servis yok yazısı çıkıyor.defalarca dowgrade yapmama farklı versiyonlara geçmeme rağmen sıkıntı geçmedi.ayarlardan operatore girince otomatik seçeneği aktif oluyor ve başka bi işlem yaptırmıyor ve bir süre sonra "ağ listesi yüklenemdi"diyor aşağıdaki resimde görüldüğü gibi.ultrasn0w u da defalarca kaldırdım hatta ipad basebandına tekrar geçtim redsn0w 09b5 ile ama olmuyor olmuyor olmuyor.....[ATTACH=CONFIG]5915[/ATTACH]

hangi sürüm yüklü telefonda..

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

aynı sorun dun bendede oldu durup dururken dostum.hala cozum arıyorum :( benim telefon yurtiçi sim kilidi falan yok zaten. birden sebeke gitti servis yok yazmaya basladı.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

sürüm şuan 4.3.3 ama shsh kaydım var düşürebilirimde bi çok versiyıon denedim olmadı yine

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
sürüm şuan 4.3.3 ama shsh kaydım var düşürebilirimde bi çok versiyıon denedim olmadı yine

snowbreeze 2.7.3 ile sıfırdan custom fw hazırla..redsnow 0.9.6rc19 ile üzerine jb yap.daha sonra ultrasnow u yükle..

bu şekilde denedin mi?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

sıfırdan c.f yapmadım ama hazır c.f lerin her versiyonunu denedim.jailbreakte yada ultrasnowda sorun yok kullanabiliyorum ama sıkıntı sim kartı görmemesinde anladığım kadrıyla

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

sorun c.f deki hata yada jailbreakteki eksiklik değil daha derine inmek gerek hemen hemen bütün c.f leri denedim shsh kaydımda bulunan bence çok ufak bi ayrıntı var ama çok nadir rastlanan bi durum herhalde bilen yok

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

sim katı baska telde denedinmi? ben baska tele takınca calısıyor sim kart. az once versiyon yukselttim benim tel duzeldi dostum. darısı basına.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

benimkisi sim kartla alakalı değil sim kart çalışıyor ve ultrasn0w da yüklü ilginç bir hata uzman arkadaşlar baksa çözecek belki ama kısmet işte

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Ayarlar/Operator kısmına gir hataya ok de ordayken sim kartı çıkarıp tak denedinmi bunu ?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

evet kaan defalarca denedim operatorde zaten operator seçimi yaptırmıyor otomatikte arıyor ve sonra resimde de görüldüğü gibiağ listesi yüklenemdi diyor.denemediğim şey kalmadı

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

herhalde bir iphone kullanıcısının başına gelebilecek en kötü şey.çözümü bile belli değil

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

ilgine sağol kaan şuan 4.3.3 kullanıyorum shsh kaydım da var versiyon düşüp çıkabiliyorum

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

İmeiyi kontrol ettinizmi internetten?

Bu mesaj Forum Runner ile iPhonedan gönderilmiştir.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
İmeiyi kontrol ettinizmi internetten?

Bu mesaj Forum Runner ile iPhonedan gönderilmiştir.

bi umut onuda kontrol ettim imei de de bir sıkıntı yok üstad.herhalde bende bu sorunu yaşan diğer arkadaşlar gibi yedek parçaya ayıracam telefonu nasıl bir sorundur anlam veremiyorum

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

• Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

Önemli Bilgilendirme

Bu web sitesini daha iyi hale getirmeye yardımcı olmak için cihazınıza Çerezler yerleştirliyor.
Çerez ayarlarınızı düzenleyebilirsiniz, Aksi takdirde devam etmek için uygun olduğunuzu varsayarız.
Üyelik ve Forum Kurallarımız Lütfen inceleyiniz!