Jump to content
irenli

acıl bılgı verebılırmısınız ???

Konuyu değerlendir

Önerilen İletiler

kolay gelsın

ne dıyerek konu acacagımı bılmedıgım ıcın bı yazayım dedım

yurtdısından almıs oldugum bır cıhaz var surum 4,3,3 arkadasımın ıphone 4 ıle ayarlardan kendısını modem olarak gostererek benım ınt gırısımı saglaya bılıyor fakat ben bunu bır turlu yapamıyorum nerden nasıl olur ıkımızde bulamadık konu ıle ılgılı nasıl bır ıslem yapılmalı veya nasıl bır konu acılmalı yardımcı olursanız sevınırım

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hattiniz avea ise iTunes a baglayarak carrier güncellemesini yapmalısınız.

Ayarlar>Genel>Hücresel Veri kısmında internet paylaşımı olması gerek.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Guest Silinmiş Üye

Telefonun ayarlar>genel>ağ>hücresel veri menüsüne girin apn yazan bölümlere internet yazın o menüden çıkın bir geri menüden 3g,hücresel veri ve uluslar arası dolaşımı kapatıp açın bekleyin bir süre sonra kişisel erişim noktası menüsü gelecektir gelen menüden cihazınızı modem olarak kullanabilirsiniz modem şifresi olarak ios sizin için otomatik şifre oluşturur siz isterseniz değiştirebilir yada şifresiz kullanabilirsiniz.

Bu işlemi yapmadan önce internet paketiniz yoksa operatörünüzden internet paketi almayı unujtmayınız yoksa uçuk telefon faturası ile karşılaşırsınız.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

vallaarkadaslar dedıgınızı yaptım fakat kısısel erısım nıktası dıye bıryer goremedım ???

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Guest Silinmiş Üye
vallaarkadaslar dedıgınızı yaptım fakat kısısel erısım nıktası dıye bıryer goremedım ???

Yazdıklarımı doğru olarak yaptıysanız menünün gelmesi gerekir ayarlar>genel>ağ>hücresel veri menüsüne girin apn yazan >(bölümleri) kontrol edin ve internet yazdığınızdan emin olun.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Personel hotspot'tan bahsediyor arkadaş sanırım beyler :) yanlış bilgi vermeyelim..

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Guest Silinmiş Üye
Personel hotspot'tan bahsediyor arkadaş sanırım beyler :) yanlış bilgi vermeyelim..

Eeeeee biz neden bahsediyoruz okudunmu yazdıklarımızı.:)

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Eeeeee biz neden bahsediyoruz okudunmu yazdıklarımızı.:)

okumadım

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Guest Silinmiş Üye
okumadım

Oda güzel.

@irenli

Bu arada arkadaşım cihaz firmwareni sormadık fw kaç ?

Öğrenmek için ayarlar>genel>hakkında menüsünde bulabilirsin.

4.2.1 ve daha düşük fw ise hotspot yoktur edinmek için cihazın jailbreaklı ise cydiadan mywi isimli tweak'ı kurmalısın yada cihazını update etmelisin tabi cihazın sim kilitli ise update ederken dikkat et.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

tamam arkadaslar hallettım sorunu cozdum ılgı ve alaka ıcın herkeze tesekkurler acemısı oldugumuz ıcın daha yenı yenı bıseyler ogrenıyoruz

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

modem fırmware 04.10.01 yazıyor bunla ılgılı farklı bıseymı yapmam lazım

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Guest Silinmiş Üye
modem fırmware 04.10.01 yazıyor bunla ılgılı farklı bıseymı yapmam lazım

Modem firmware baseband numaranızdır eğer cihazınız sim kilitli ise cihaz versiyonunu yükseltirken dikkat etmelisiniz kilitli cihazda baseband yükselirse cihazın telefon özelliğini kullanamazsınız cihazınız sim kilitsiz ise baseband ile ilgili yapacağınız birşey yok.

Kullandığınız versiyon ayarlar>genel>hakkında>sürüm bölümünde yazan numaralardır.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

• Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

Önemli Bilgilendirme

Bu web sitesini daha iyi hale getirmeye yardımcı olmak için cihazınıza Çerezler yerleştirliyor.
Çerez ayarlarınızı düzenleyebilirsiniz, Aksi takdirde devam etmek için uygun olduğunuzu varsayarız.
Üyelik ve Forum Kurallarımız Lütfen inceleyiniz!